Skocz do zawartości

Pierwsza skonczona scena - metro.


Neron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Witam!.

 

 

Ja przepraszam, ale ja nie znam się na tym i nie wiem na pierwszy rzut oka co to przedstawia. Wydaje mi się że jest to jakaś kolejka ze stacją ?. No praca całkiem, tylko chyba jest za zbyt rysunkowo w tej stacji i tej kolejce, tak to wszystko chyba odstaje od reszty, która jest w takim swoistym klimacie.

 

 

 

Pozdrawiam!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nikt nie moze za perwszym razem "wyczuc" oco chodzi :] no to wyjasniam:

to jest stacja metra (na powieszchni) w roku 2010.

stacja wyglada tak "malowniczo" nowo.. poniewaz jest nowa zostala niedawno wybudowana a ten budynek jest dosc stary bo z roku 2005 i do tego kwasne deszcze spowodowaly szybka korozje budynku :]

 

po prawej mozna zauwazyc (pociag metra) w ruchu.. ;] taki rozmazany nie wiedzialem jak przedstawic dynamike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te schody łamią perspektywe....a i wogule tło to ja nie wiem co to...mi to wygląda jakby to było niebieskie pudełko i w środku takie metro dla lalek no i odjezdzająca ciuchcia jakoś tak w powietrzy to wszystko wisi :/ radze posiedzieć nad tym kolejne 7h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca kompletnie bez sensu... (praca do której trzeba specjalnego opisu, żeby "zobaczyć" co tam jest... o zgrozo)... warsztat leży. 7 godzin na pracę to niezbyt wiele, ale na tąpracę i tak za dużo :/

Zastanawia mnie to, że tam "chyba" są jakieś poruszające się obiekty, a perspektywa jest płaska i statyczna.

Niektóre elementy wyglądająjak "wstawione"...

Pozatym od strony bardziej praktycznej takie miejsca nie są takich rozmiarów... kilka ławek (no chyba, że to jakaś stacja metra na wsi)...

Chyba już wystarczy z mojej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHA :D Marduk, a mi zarzucają, że walę ostry zjazd zamiast konstruktywnej krytyki ;)

 

moje odczucie po przeczytaniu w tytule, że ma być to metro, było takie, żę zacząłem widzieć w tym prostokącie na środku nie stację metra, ale deskę rozdzielczą kabiny kierowcy metra, a ponad nim doszukiwałem się przebijajacych przez szybę konturów stacji na którą dopiero wjeżdza kolejka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chyba mi się od Ciebie udzieliło ;) - chciałem troche uargumentować to, że mi sięnie podoba.

Ja tam najpierw widziałem "elektroniczną tablicę do sprawdzania godzin odjazdów" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności