Skocz do zawartości

Scena 3D: Kącik kinomaniaka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

oddaję wam pod ocenę moją kolejną prackę. To moje pierwsze udane (w/g mnie :P) wnętrze. Zdaję sobię sprawę z błędów w tej scence (nie będę wymieniał, od tego jesteście Wy), ale nie mam cierpliwości kolejny raz tego renderować, bo trwało to około 4h dla GI + około 9h sam rendering ;( (rozłożony na 2 razy). Najwidoczniej napakowałem za dużo świateł :P no i procesor... duron 1G, bo mój stary athlon 2k się "zużył".

Renderek zrobiony w vrayu. Użyłem 5 świateł vray'owskich, jedno bardzo słabe na całym suficie i 4 na zewnątrz + 1 IES Sun.

Stopień trudności wykonania użytych modeli jak widać nie należy do wysokich, ale od czegoś trzeba zacząć ;)

Ze względu na czas renderingu jest na razie tylko jedno ujęcie.

 

Większy obraz: http://mxsoft.xt.pl/gallery/13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

podobuje mnie sie... troszke kanciaste "rogi" stolu, ale mozemy udawac, ze tak ma byc :) co ja gadama udawac? :D tam ma byc.

 

ale kącik kinomana nie powienein byc ciemny, wypelniony dymem papierosowym i walajacymi sie butelkami po wpie, starym popcornem :)

 

podsumowujac NAJS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wrzucić możliwie najwięcej ujęć, problem tylko w czasie renderowania. Jeśli nie uda mi się tego wyrenderować u kumpla na lepszym sprzęcie, to zrobie coś w mniejszej rozdziałce żeby tylko ukazać to w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem szybki render z dość kiepskimi ustawieniami (2h renderingu :/), żeby tylko pokazać coś więcej.

 

http://mxsoft.xt.pl/gallery/test/kinomaniak_test_1.jpg

 

Wyszło z deka za jasno ;) Wnętrze bardzo ubogie, z tąd też pierwszy render nie ukazywał zbyt wiele :P Zależało mi po prostu żeby szybko coś z tego wyszło. W niedalekiej przyszłości planuję urozmaicić "kącik".

 

Pozdrawiam! i thx za opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ale:

- jezeli to kacik kimomaniaka to przydalyby sie głośniki za kanapą

- kabli wogole nie widac

- troszke pusto, przydały by sie jakies kwiatki, kaloryferki, puleczka na filmiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności