Jump to content

poduszka

TrojkaT

Recommended Posts

nie powiedzialem ze tam masz o poduszkach tylko o polymodelingu :> co z tego jak ci ktos powie jak zrobic poduszke jak potem nie bedziesz umial zrobic czegos innego :) trzeba znac funkcje programu to wtedy wszystko sie samo zrobi

a myślisz, że znajdziesz tutoriala do każdego rodzaju poduszki jakie istnieją. Inny będzie dla tych w kształcie serca inny dla tych kwadratowych, inny dla wypełnionych pierzem a inny dla wypełnionych syntetykiem ?

kome juz sie z nimi zapoznalem tylko chcialem mniejwiecej jak wykonac bo to bedzie moja pierwsza rzecz jaka zrobie i stad moje pytanie, chyba nie myslalem ze pierwszy raz odpalilem i chce juz jakies cuda robic ;) ?

Witam.

Obaj przedmowcy maja racje co do modelowania czegokolwiek. Zapoznaj sie z ogolnymi technikami modelowania, a glownie z polymodelingiem. Jesli pojmniesz ten sposob bedziesz w stanie wymodelowac prawie wszystko.

http://www.redpixel.com.br

Na powyzszej stronie znajdziesz bardzo dobre video tutoriale (po portugalsku, ale uwierz mi, ze nie ma to znaczenia). Zacznij robic cokolwiek, a praktyka i doswiadczenie przyjda same.

Pozdrawiam.

PS. Znaczy sie oby trzej przedmowcy chcialem napisac ;p.

ktos mowil ze sa tam jakies tutoriale video !!

Ja pisalem, ze mozna na tej stronie znalesc video tutoriale, m.in. do editable poly, ale nie tylko. Trzeba sie wczesniej zarejestrowac. Kliknalem na powyzszy link do redpixel i stronka wchodzi w kefejce, u mnie i u kumpla. Nie wiem. Moze macie pozakladane jakies filtry. Jesli chcesz moge Ci wyslac te pliczki. Raczej nie beda zajmowac tyle, zeby nie mozna bylo przeslac ich poczta. Podaj adres emailowy i napisz jeszcze jakie masz ograniczenia na skrzynce.

Jesli ktos na jakies inne adresy to podajcie. Tutki video sa niezastapione ;p.

Pozdrawiam.