Skocz do zawartości

poduszka


TrojkaT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wiesz :) naucz sie technik modelowania ogólnie bo w ten sposob kiepsko bedziesz sobie radzil, za dwa dni napiszesz jak zrobic zwykla kanape a potem jak zrobic zwykle firanki, a to nie tedy droga raczej. http://www.onnovanbraam.com tam są fajne tutoriale do poymodelingu, przestudiuj je, bedzie ci o wiele latwiej zabrac sie za cokolwiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedzialem ze tam masz o poduszkach tylko o polymodelingu :> co z tego jak ci ktos powie jak zrobic poduszke jak potem nie bedziesz umial zrobic czegos innego :) trzeba znac funkcje programu to wtedy wszystko sie samo zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślisz, że znajdziesz tutoriala do każdego rodzaju poduszki jakie istnieją. Inny będzie dla tych w kształcie serca inny dla tych kwadratowych, inny dla wypełnionych pierzem a inny dla wypełnionych syntetykiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome juz sie z nimi zapoznalem tylko chcialem mniejwiecej jak wykonac bo to bedzie moja pierwsza rzecz jaka zrobie i stad moje pytanie, chyba nie myslalem ze pierwszy raz odpalilem i chce juz jakies cuda robic ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Obaj przedmowcy maja racje co do modelowania czegokolwiek. Zapoznaj sie z ogolnymi technikami modelowania, a glownie z polymodelingiem. Jesli pojmniesz ten sposob bedziesz w stanie wymodelowac prawie wszystko.

 

http://www.redpixel.com.br

 

Na powyzszej stronie znajdziesz bardzo dobre video tutoriale (po portugalsku, ale uwierz mi, ze nie ma to znaczenia). Zacznij robic cokolwiek, a praktyka i doswiadczenie przyjda same.

 

Pozdrawiam.

 

PS. Znaczy sie oby trzej przedmowcy chcialem napisac ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos mowil ze sa tam jakies tutoriale video !!

 

Ja pisalem, ze mozna na tej stronie znalesc video tutoriale, m.in. do editable poly, ale nie tylko. Trzeba sie wczesniej zarejestrowac. Kliknalem na powyzszy link do redpixel i stronka wchodzi w kefejce, u mnie i u kumpla. Nie wiem. Moze macie pozakladane jakies filtry. Jesli chcesz moge Ci wyslac te pliczki. Raczej nie beda zajmowac tyle, zeby nie mozna bylo przeslac ich poczta. Podaj adres emailowy i napisz jeszcze jakie masz ograniczenia na skrzynce.

 

Jesli ktos na jakies inne adresy to podajcie. Tutki video sa niezastapione ;p.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności