Skocz do zawartości

Scena 3d: Krzesło elek.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

skąd ci taki pomysł do głowy przyszedł?? :D wydaje mi sie ze drewno nie oddaje klimatu. na filmach takie meble robi się z metalu :) nie wiem czy wrzuciłeś to do takiej scenki, bo taka ma być, cz też to jest tylko próba.. mam nadzieje że to drugie.

czekam na updaty, bo zapowiada się fajnie.. a raczej dziwnie ciekawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=-> Mr. Duck

Hmmm... obejrzyj "Zieloną Milę" z Tomem Hanksem w roli głównej. Tam krzesło jest wykonane z drewna, tylko mijsca styku z ciałem są metalowe. :P

 

Co do pracy to model nieproporcjonalny: aby założyc mu "kapturek" na głowę skazaniec musiałby miec bardzo długi tułów i bardzo krótkie nogi. Samo krzesło sprawia wrażenie bardzo kruchego. Ota tak podejśc kopnąc i po sprawie. Za chude i mało masywne ożebrowanie krzesła. Rzemienie opasające tułów skazańca są za krótkie (przecież zdarzają się ludzie mający po 150 i więcej kilo na wadze). Po za tym kable z tyłu załamują się pod dziwnym kątem. Powinno się też znaleźc jakieś mocowanie tego krzesła do podłogi. elektryzowani zazwyczaj ostro się rzucają i mogą wywrócic krzesło z tak wysokim oparciem.

Po za tym postawienie elektrycznego krzesła na metalowych płytach jest raczej "nie praktyczne". :D

Sprawa textur to standart, podejrzewam to wersja testowa.

Jeśli dodasz do tego ciekawą scenę i porządnie oświetlisz to praca powinna złapac taki specyficzny "śmiertelny" klimat.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweete widze ze dobrze przesledziles "zielona mile", mi rowniez sie ten film podobal. Mam nadzieje ze beda jakies lepsze teksturki, przydaloby sie tez ta pracke troche urozmaicic, moze jakie kable na scianach etc. Mile widziany bylby rowniez widok na pomieszczenie kontrolne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, zielonej mili nie wiedziałem, ale ponoć za 2 tygodnie będzie na tvn :)

co do samego elektrycznego krzeszła to na filmie czekając na wyrok jest chyba trochę zbliżeń (to chyba za ten film halle berry dostała oscara)

co do samej scenki, to otoczenie kompletnie mi sie nie podoba - niedoświetlone, wiśniowe ściany. powinno być raczej jasno i sterylnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Georgia.jpg

florida.electric.chair.jpg

chyba raczej drewniane...

 

a co do

P.S. hindus -napisałem, że mogliście je już kiedyś widzieć, ponieważ to krzesło już trochę tam się kisi;)

 

to nie wiedziałem ze tam jest :o serio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie, to powinno byc sterylne pomieszczenie, chyba ze chcesz uzyskac klimat grozy. Ale wtedy niepasuje ten intarsjowany podest...

Choc scena sterylna budzi we mnie jeszcze wieksza groze...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUuu ten mi sie nie podoba ladniejsze było jak ten podest byył metalowy. Nie powinno byc tego okna. Sciany powinny byc jednolite a nie jakies skały z trawą w srodku :] Ten chełm na głowe powinien być większy. No to tyle :] I swiatło nie dawaj volume light daj normalna lampe z góry i zwykle swiatlo z GI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien byc betonowy:P

zdecydowanie za jasno, powinno byc ciemniej... i co tu robi to okno?

krzeselko fajne, gdyby jeszcze nie ta mala kulka zamiast kasku/opaski :P reszte bym zmienil.. no moze drzwi zostawil w ostatecznosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności