Skocz do zawartości

Postać 3D - CLOWN


Coma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Oto moja nowa pracka (w zasadzie część dużej). Ostatnimi czasy nie zajmnowałem się niczym innym tylko organiką (studiowałem tutki). Oto rezultat tych walk :P. Proszę o rady i komentarze (i nie bijcie za mocno - dopiero się uczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

głowa jak najbardziej na tak, reszta ciała już gorzej. musisz ze światłem bardziej pokombinować, shag to niełatwy zawodnik jeśli chodzi o kolor włosów. na twoim miejscu zmniejszył, albo wyrzuciłbym curlines, jakoś mało naturalnie to wygląda.

powodzenia w dalszej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mr.Duck,

- curlines wywaliłem z dłuższych włosów - chyba trochę się poprawiło ;P

Ładniej to wyglądało jak mocno zagęściłem te włosy i dałem większy współczynnik przypadkowości położenia, ale niestety nie dało się już na tym modelu pracować (komp się zaczynał pocić).

- oświetlenie robocze, nawet nie ustawiałem świateł. Dałem tylko skylighta i 3 omni żeby wszystko było dokładnie widać.

- reszta ciała - walkę dopiero zaczynam, to co jest na screenach nie ma nawet meshsmootha. To tylko ogólny zarys kształtów.

- Głowę uważam za skończoną (jeszcze tylko te zęby...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście poprawiło się, jednak czegoś nie rozumiem, mówisz na początku że to tylko element większego projektu, tylko jakim cudem masz zamiar doprowadzić go do końca, skoro w poście wyżej narzekasz że komp Ci przycina. ogólnie powodzenia

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipshinoda --> wcale nie narzekam, że komp mi się przycina. Powiedziałem tylko że przy zagęszczeniu włosów do 0,9 (teraz jest 0,4) były lekkie skoki. Biorąc pod uwagę, że postać umieszczę w jakimś otoczeniu zrezygnowałem z takiego zagęszczenia, bo praca później byłaby niemożliwa. I tak boję się, że maszyna nie wytrzyma, ale cóż - wyjdzie w praniu. Najwyżej będę ciął detale.

Dzięki za komenty.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Duck - dzięki za radę, fakt pomogło. Dopiero zacząłem walkę z shagiem i wiem o nim tyle ile dowiedziałem się z dwóch tutków.

Co wy z tymi clownami? Przecież to takie pocieszne stworzonka ;) (szczególnie te z przekrwionymi oczyma).

Ipshinoda - otoczeniem ma być brudne ponure więzienie. Na razie nic nie zrobiłem oprócz kilku szkiców. Postaram się najpierw zrobić postacie a resztą zajmę się później.

P.S. Postaram się wrzucić update w tym weeku.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoczenie zalatuje maxem paynem 2. tylko tamten clown miał troche większą głowę :)

i szczerze powiem, że klałnów też nie zabardzo lubie.. :/

ale powodzonka w dalszej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności