Skocz do zawartości

Pojazd 3D:Fiat 500


Seremiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem poczatkujacym maxowiczem i wlasnie robie fiata 500 wspomagam sobie tutkiem ale i tak ciezko mi idzie bo tutek jest niekompletny i sam niewiem gdzie robie bledy czy cos,jest to moj 1 samochod i bardzo prosze wszystkich o jakies podpowiedzi, opinie, prosze o pomoc w ukonczeni tego autka daje kilka renderkow POwiedzcie co sadzicie i prosze o jakies rady na przyszlosc

Wszystkim z gory dziekuje za komentarze

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po 1 to to co powiedział HINDUS ;)

Teraz ja :) RYS.1--->

1 Tak chyba będziesz musiał przeciąć siatke bo trzeba będzie zrobić światło (chyba, ż emasz juz inny pomysł :D )

2 Jak wykonasz to co w punkcie 1 to będzie musiał troszke przesunąć to co w punkcie 2 ;P

3 Po co to tak idzie?? Gnie ostro model.

Teraz rysunek drugi--->

1 U ciebie jest taki profil

4 Twój profil powinien byc bardziej zaokrąglony.

5 To chyba nie powinno tak wystawać.

6 Tutaj to ja się zapytam bo zabardzo niewidać. Czy wszystko tam gra ??

 

Nop to by było narzaie na tyle. Jak możesz to daj model bez materiału ( tzn najlepiej jakiś bardziej biały i daj skylighta, będzie lepiej oceniać )To się rozpisałem ;)

POzdro i POwodzenia w dalszej pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubu z tom 6 to sam wiem ze tam zabardzo niegra to poprawie na kacu dzieki za uwagi dzis troszke popracyje ale najbardziej denerwuje mnie ten przud niemoge dac mu rady ten niby gril czy cos tam i ta lampa mnie wykancza niemam pomyslu na to jak to zrobic zeby bylo git

moze jakas rada??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :> ale widzialem jeden blad :) masakra ciezka go bedzie mu poprawic :) rog dzwi :) troche poweldowaly mu sie vertexy chyba z 6 albo 7 :) heh ale pozatym nawet fajnie wyglada :).

Pracuj serek bo robisz go ze 4 miechy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam....poprawilem kilka bledow o ktorych byla mowa wczesniej teraz robie lampy i jestem ciekaw co o tym powiecie czy dobrze to zrobilem..A dalej mam klopoty z tym grilleeem za ni cholery niemoze mi wyjsc moze jakies pomysly????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i tak ale nie powiedział bym że jest to niekompletny tutek (chyba w sensie że poszczególne strony się nie otwierają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie panowie dzieki za komentarzyki a co do tego tutka to o tym grilu to tam nic niepisze tylko sa pokazane 2 screeny i nic wiecek a na bodajze 8 czy 9 stronie autor tutka sam pisze ze jest on niekompletny

pozdo wszystkim i czekam na kolejne odp,,a inne renderki zapodam pozniej........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A...... jeszcze mam pytanko niezwiazane z ta pracka................

Gdzie znajde blueprints do VOLVO V40 pszeszukalem sporo stron i albo nic niebylo albo byly rzuty tylko z dwoch stro a potrzebuje wszystkie bo ciezko mi idzie bez 2 widokow

moze ktos cos znalazl to prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutek jest kompletny, to zdanie o niekompletności pojawiło się w trakcie gdy był on tworzony i publikowany na gorąco. Co do reszty, to wydawało mi się, że wszystko jest dobrze i w miarę dokładnie opisane w tutku. Zresztą zawsze można napisać do autora i zadać mu pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności