Skocz do zawartości

Polska-zacofany kraj?


lobo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe pytanko - czy w polsce istnieje jakaś możliwość kształcenia się w kierunku związanym z grafiką 3d-chodzi mi dokładniej o uczelnie wyższe(najlepiej w Krakowie)studia zaoczne itp.

Z moich poszukiwań w internecie i w terenie nie wynikło nic.Jeżeli ktoś coś wie na ten temat to niech pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@j3d1

 

serio?

Na polibudzie?

Jak bylem sie zapytac o termin rekrutacji to zapytalem sie o grafike a babka mi powiedziala ze nie ma nic takiego :/

 

Jak mozesz to podaj jekies szczegoly :)

Albo chociaz jakies male info.

 

greetz[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Toxic

Z tego co czytałem to na polsko-japońskeij to za miesiąc trzeba płacić kosmiczną cenę cos koło 10000PLN.

 

Toxic chyba ześ na glowe upadł :D za 1 semesr w Polsko - Japońskiej trzeba zabulić jakieś 5600zł...to za dzienne...ale są jeszcze popołudnioe txn...od 15do21...za 1000zł...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by j3d1

A na polibudzie wrocławskiej, na PPT, na infie jest specjalność grafika komputerowa przecież (tam się wybieram:)).

 

Tak ale tam uczysz się pisać programy do 3D a nie obsługi już napisanych. Kumpel jest na uniwerku to coś na ten temat wiem.

 

Pozatym podobno na wrocławskim asp jest dział grafika komputerowa i tam można troszkę się nauczyć grafiki 3D. Ale z tego co widziałem za wysokiego poziomu to tam nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Phantom

Originally posted by Toxic

Z tego co czytałem to na polsko-japońskeij to za miesiąc trzeba płacić kosmiczną cenę cos koło 10000PLN.

 

Toxic chyba ześ na glowe upadł :D za 1 semesr w Polsko - Japońskiej trzeba zabulić jakieś 5600zł...to za dzienne...ale są jeszcze popołudnioe txn...od 15do21...za 1000zł...

 

Oj machnełem sie o jedno zero a ty już że na głowe upadłem.

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności