Skocz do zawartości

obiekt 3d: dental chair


Rekomendowane odpowiedzi

taki tam sobie speedzik - w sumie przez nocke zeszlo.

 

krzeslo dentystyczne uzywane przez dr'a Gregoriusa jako wymyslne narzedzie tortur. Szkice i opis dzialania znalezione w jego notatkach;)

 

chair.jpg

 

modeling: 3dsmax6

post: photoshop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zwazywszy na caloksztalt, chyba bardziej pasowalby olowkowy szkic tego krzesla, ale tak tez moze byc. troszke tylko razi, wsrod calej tej sepii, soczysta czerwin krwi na krzeselku/taborecie/stoliczku(?) calosc ogolnie dosc interesujaca i nietypowa jak na to frum :) "+"

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarz:)

widze ze zainteresowanie marne - no ale i tak cos jeszcze dorzuce

 

secik z roznych ujec (moze teraz wyjasni sie kwestia stolika/taboretu/etc;))

chair_set.jpg

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Ogólnie twój styl pracy mi się podoba, praca z krzesłem dentystycznym wydaje mi się ciekawsza niż fryzjerskie. Ale fajne pomysły, trochę więcej szczegółów by się przydało przy krześle fryzjerskim, wiem że to speedzik, ale to moje odczucie, nie wiem co to się znajduje w prawym dolnym rogu, czy to noga ?. Za bardzo się to rzuca w oczy a nie wiadomo co to, psuje trochę kompozycję. Ale prace mi się podobają.

 

 

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEKTOR - pewnie popracowalbym nad tym drugim gdybym jeszcze mial plik. ale nie mam:/ to cos z prawej to rzeczywiscie nogi;)

 

tweety - dzieki:)

 

AGmakonts - bledow to ja moglbym wymienic sporo wiecej (dla przykladu uchwyty na nogi sa w zlym miejscu) ale to nie jest wizualizacja na podstawie projektu architektonicznego i celem tych prac bylo uchwycenie klimatu a nie wykazanie sie umiejetnosciami modelerskimi;)

 

jak mi tylko przysla nowy dysk to dorobie jeszcze trzecie krzeslo do kompletu - tym razem bardziej szczegolowe;) hehe bedzie zestaw "wypoczynkowy";)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności