Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 3D


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

Pofaldowane, ale nie za regularnie, raczej takie róznej wielkosci górki i inne wybrzuszenia niż fałdy, a całość niech ma przekrój litery U, acha i co z tymi texturkami na karczme...

 

 

A co do tego co zrobilem to zrobilem ta kolekcje drewniamych mebelków, w pelni otexturowana oczywiscie, a na tex czekaja jeszcze 2 kominki (tex prawie gotowy) lóżko i palenisko. Oprócz tego otexturuje karczme i postaram sie porobić takie duperele tworzące klimat karczmy (beka piwa, wiąki ziół) bo nikt ni chce sie za to zabrac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zrezygnował bym z obdartych lachów, lepiej niepierwszej swiezosc, przybrudzoną, poocieraną skórzaną zbroję (kaftan czy coś w tym stylu) A co do broni to dał bym mu może na początek sztylet, ale jezeli wolicie miecz i łuk to spox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak skonczylem prace zarobkowa ktora wzielem sobie na wakacje(retusz fotek slubnych sux), a potem przekladalem z dnia na dzien...

I teraz pelna para bede mogl sie wziac za maxa. A tu efekt 2 pierwszych godzin dzisiejszej nocnej sesji:

 

 

 

www.felav.republika.pl\\spis2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec dobra jestem jusz w Poznaniu, ale narazie czeka mnie jeszcze troszke pracki zarobkowej, ale mysle ze kolo 22 wezme sie za 3D. Karczme mam juz podzieloną na sciany tak jak je bede texturowal, teraz tylko potraktowac texporterem i malowac. Nie reacze ze dziajaj zdarze cos wrzuce, bo nielubie dawac czegos w polowie skonczonego, a chaciałem tez zeby moja modliszka wreszcie dorobila sie skrzydelek

 

co do szkicu to spox narazie sie jeszcze nie spieszy bo wykanczamy karczmiane zlecenia, acha jest juz finalna texturka na Luigiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak bardzo fajne tylko mam kilka uwag:

 

1. Daj mu mniej zulerne tj. jakas prosta poprzecierana skorzana zbroje, ale nie zebracze lachmany, bo jezeli kolesia bylo by stac na miecz to na zbroje raczej tesz...

 

2. Luk - postawił bym na mniej wymyślny

 

3. Blizna - powinna byc troche bardziej

subtelna

 

4. Mniej oczojebne uszy ;P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys tak ustalalismy (na jakims godzie chyba), ze glowny boh bedzie nagi, a dopiero na to bedzie sie dokladalo rozne zbroje i ubiory. Ale jezeli sie myle to mnie poprawcie

 

A no i wrzucam czesc texturki karczmy. Troche mi głupio bo mowilem ze cala wrzuce, ale to jest naprawde bardziej czaso/pracochlonne niz myslalem, samo rozlozeine karczmy na matID to 3h + 3h ta ktexturka... Myslalem czyby nie skonczyc tego przez noc, ale kolejna nocna sesyjaka tymbardziej ze jutro o 8:20 mam pociąg, to nie specjalnie napawająca mnie optymizmem opcja.

Postaram sie to skonczyc jak najszybciej i do zobaczenia w soboty...

 

 

pr.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie bierzecie poprawki na to, że komputery i enginy sie rozwijaja i w efekcie za dwa lata otrzymacie gre o 2 lata przestarzałą...

 

nowe silniki są fleksyjne co oznacza, że ilość wyswietlanych scianek i jakość tekstur zalezy od kompa a nie od samego silnika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kmusimy się pośpieszyć bo się zestarzejemy, zanim tą grę zrobimy.[lol2][lol2][lol2][lol2][lol2]

A teraz na poważnie:

Czy to nie lekka bzdura - jak tak będziemy robić to ciągle będziemy się kręcić w jednym miejscu.

 

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności