Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 3D


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oby dwoje mają ten sam... Tylko tekstura jest inna... I tak te tekstury nie beda juz nigdy widzialy swiatla dziennego, bo musze je kompletnie zmienic... Ponoc w takim stanie postac wygląda jak do strzelanki, a nie przygodówki... Przede mną jeszcze dużżo Hard Work

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest zawsze... Model pryszcz, najtrudniejsza tekstura... Przynajmniej dla mnie...

 

Update teksturki... Teraz niech nikt nie gada ze nie pasuje do przygodowki , bo jest odwzorcowana z Dungeon Siege. A jak komus sie nie podoba to zastrzele! :D:D:D;):P[lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych drzewek to ja caly czas nie wiem jak mam je robic...

 

Z gory przepraszam ze nie bedze za czesto w najblizszym czasie sie odzywal ale moj komp tez zrobil sobie swieta i narazie nie do konca dziala :( ale postaram sie cos wykombinowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o troche mnie nie bylo, widze ze chris cos zrobil... no coz, nie wiem czy byc szczerym :D ale ten koles nie wyglada na podroznika ;)... ale jako gosc tawerny moze byc jak najbardziej :D.... acha, i jeszcze jezeli to sa poly, to duzo, usun rece jak mozesz ;D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zadaniach na stronce zauwazylem ze nikt nie jest zainteresowany zrobieniem znaków drogowych...

Wiec spróbowalem...

Ale teraz mam kompleksy, bo jak zobaczylem znak drogowy generała to szczene zgubilem...

Mój nawet sie nie umywa. Jest poprostu o wiele mniej skomplikowany...

 

A kamyki wstawilem tak tylko z pomyslu... Nawet jeszcze ich nieoteksturowalem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem \"troche\" lepszy (moim zdaniem) drogowskaz...

Nie ukrywam - troche tym płótnem wzorowalem sie na pracy \"mistrza\" - wiadomo o kogo chodzi :D

Mam nadzieje , że nie pójde siedzieć za plagiat...

 

Z góry ja ktos ma cos przeciw, to: SORRY

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, no tak, na poczatku to od razu mowie, ze kojarzy mi sie to z diablo 2, 3 akt heh :D... ale jezeli juz cos takiego na 2 slkupach, to skasuj te pochodnie :D... to jest \"troche\" nie praktyczne...a i te linki, to tez chyba malo potrzebne nie sadzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności