Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 2D


Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 547
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by felav

Mam do Ciebie RDST pewną sprawę omżesz przestać męczyć ludzi o rzeczy pod twoje questy (te które robisz, albo masz dopiero zaczą) bO:

 

1. I tak mamy full roboty + szkola i inne projekty tesz robą swoje

2. Jezeli coś chcesz pogdaj najpierw z darkelfem w celu umieszczenia zlecenia w tabelce

3. Poczekaj moze z tym do czasu az wkomponujemy danego questa w scenariusz, bo szkoda zeby sie graficy produkowali na marne

 

To by było na tyle

 

Sory jezeli w jakiś sposób Cię obraziłem czy coś, ale poprostu myśle ze czesc KLowiczów zgodzi sie ze mna, takie sa tu poprostu procedury nie pisane ;P

Wiesz felav...napewno nie wiesz ze darkelf jest bardziej nabiezaco niz ty...wiec nie pisz tego czego nie wiesz to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ander na forum się obraził :P a ja nie mam czasu i żadych zleceń :D albo może mam ale nie chce mi się za nie brać :D:D:D cholera gior mnie opiepszy bo jush szyldy 2 rok robie :D no i sylwek za tą texturę...nio ale niestety...kompa mam \'only\' do celów edukacyjnych ;( (czyt. po zebraniu :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gior jest przeciwnikiem dużych biustów...zresztą widać to na każdej jego pracy jeśli chodzi o płeć przeciwną (wcale nie gorszą :P jeżeli przeciwną :D)...może zczasem się to zmieni :) duże tak samo jak i małe jest piękne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co wy - to zrobiłem z szacunku dla jednego filmu - który oglądałerm z 3 lata temu tylko raz - ale wywarł na mnie wuielkie wrażenie:D

 

A tak przy okazji nie wiem dokładnie jak to jest w warhammerze ale mam pomysł na nową postać - umarłą wróżkę - szkic już jest w najbliższym czasie pokażę wam w całej okazałości - nie wiem czy taka postac istniała - może się przydac:D

 

 

Pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No clakiem fajna. Szczegolnie szatki sa spoko. Tylko biust troche za maly:)

W warhamerze papierkowym nie przypominam sobie takiej postaci ale generalnie wogole w warhammerze nie bylo ograniczen co do istot. Praktycznie wszystko mialo prawo bytu np. wymarle wrozki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności