Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 2D


Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 547
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by RadX

Pablo i Phantom będą następujące działu:

autorzy

fabula

galeria

nowowści

Pliki

GoD ->Terminy

->Regulamin

->Inne (dla twórców)

do tego jeszczę będzię:

forum i

czym są Kryształy Lorien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, fajny design :), naprawdę.

 

Tylko nad jednym musisz mocno popracować. Literki... Są do wymiany, nie pomogę ci tu bo sam nie umiem ich dobierać :/.

 

No ale jakby nie było wyrabiasz się szybciutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, jestem pełen podziwu. To co tworzycie zapowiada się świetnie, grafiki 2d Phantoma również powalają! Niestety obecnie wiem o waszych planach bardzo niewiele, możecie powiedzieć jaką gre chcecie stworzyć, na jakim engine? Sam jestem założycielem ekipy programistów i grafików, tworzymy mmoRPG. Podsuneliście mi genialny pomysł na zapisywanie w jakimś miejscu postępów odnośnie gry, to dopala...

 

Gretuluje i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko podczas tworzenia gry nie zapominajcie, że Warhammer jest światem apokaliptycznym - tu nie można wygrać, bo jasnym jest że zwycięstwo chaosu to tylko kwestia czasu. Wszędzie zgnilizna, brud, smród i ubóstwo. Szlachta albo tapla się we krwi czcząc zakazanych bogów (oczywiście po kryjomu) albo kompletnie zgnuśniała. Chaos już nie zalewa świata falą swych demonicznych wojsk - teraz walczy powoli i jest znacznie bliżej niż się wydaje. W każdym kraju, w każdym mieście - trawi je od środka. Wszędzie szerzy się przemoc, niesprawiedliwość i znieczulica. Ten świat jest naprawdę przerażający - postarajcie się to uchwycić, pokazać że nie ma już dla niego ratunku.

 

Wskazany byłyby deszcz, mdła kolorystyka i tekstury pełne brudu - to nie kolorowa bajeczka z wesołymi elfami i poczciwymi krasnoludami rodem z AD&D, tyle tylko że z doczepioną etykietką \"Warhammer\". Warhammer bez tej nuty beznadziei nie jest już Warhammerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Nekro

Niesamowite, jestem pełen podziwu. To co tworzycie zapowiada się świetnie, grafiki 2d Phantoma również powalają! Niestety obecnie wiem o waszych planach bardzo niewiele, możecie powiedzieć jaką gre chcecie stworzyć, na jakim engine? Sam jestem założycielem ekipy programistów i grafików, tworzymy mmoRPG. Podsuneliście mi genialny pomysł na zapisywanie w jakimś miejscu postępów odnośnie gry, to dopala...

 

Gretuluje i pozdrawiam!

Przeczytaj wszystkie wątki dotyczące KL od początku to troszkę światłości na ciebie odnośnie naszego projektu powinno paść :] [3m się]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego mamy sie tak dokładnie warhammera trzymać, przecież nie musimy sie na nim bardzo wzrorować, możemy stworzyć swój świat, swoje stwory w nim umieścic... stworzyć klimat itp.

a morrowind był na czymś wzorowany czy stworzyli go sami?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid ja jush od dawna brne w swoje...i gior tak samo...trzymamy się tylko tego co wydaje nam się za fantasy :) freeinspiration...

 

co do morrowinda...to nie wiem...ale myśle że to też jest freeinspiration wzorowany na wszystkim co wpadło im w ręce...no i na swoich świetnych pomysłach :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo to dobrze , bo ja tez mam kilka pomyslow , co prawda nie wiem jak technicznie to wykonać, ale np - jazda na koniu , sloniu , mamucie, smoku, i innych srodkach lokomocji... osiolek, dzik, mul , tez do noszenia rzeczy - niech ktos powie czy engine na to pozwoli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie zamierzacie się tryzmać fundamentalnych wyznaczników z Warhammera - to błagam nie nazywajcie tego Warhammerem.

 

Świat Warhammera jest naprawdę przerażający - tam możesz na przykłąd trafić do gospody w której karczmarz sprzedaje nic niepodejrzewającym klientom zasolone mięso... z dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...hotdog z noworodka powiadash...ja odpoczątku nie jestem za warhammerem...a widze że fantazja niektórych jest przerażająca bardziej nish sama gra..:)

 

dobra nie wiem nie mieszam się...do scenarzystów walić prosze...oni są od tego...wszystkie za i przeciw do nich :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jak dla mnie to jest full wypas :) mash zamiar zrobić z tego 3d low poly? ja był z tego powodu bardzo zadowolony :D cholera musze tessh sie zabrać za robote a nie z saygonem włuczyć sie po pijalniach piwa :P

 

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności