Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 2D


Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 547
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Będą nie będą...zobaczymy...:D

 

dzisiaj zrobiłem jush zamówienie u Andertona na kolejne concept-arty...w tym pojemniki na mane, życie i inne...prawdopodobnie projekty otrzymam jutro albo jeszcze dzisiaj jak go wena dopadnie...i jak będzie mi się chciało do niego iść...:P

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo - thx...nie wiem...co tam będzie nawet :P (ja tu tylko sprzątam :D)...

 

przed chwilą wróciłem od Andertona z concept-artami...więc jeszcze dzisiaj wieczorem zobaczycie, wygląd pojemników na mane, życie i zmęczenie (chyba :P)...no to do roboty :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no koles umie rysowac :)) co do Twojej reki przy jego kolorowaniu...to 3masz klimat...ale dalbym gdzienigdzie cienie aby mozna bylo by zauwazyc ze te galezie sa jakby w pseudo3d bo ja to tak widze na czystym rysunku a u Ciebi tego nie widac...sama texturka 2d..

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeG - thx :D:D:D

 

Pablo - w sumie to nie musze aż tak tego dopieshczać bo to w rzeczywistości (ingame) będzie o wiele mniejsze :D

a przy małych rysunkach cieni nie będzie widać...wręcz przeciwnie dadzą efekt zaciemnienia całej pracy :D

 

darkelf - lol !! czytaj wcześniejshe posty to się dowiesh :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

say...mash racje...ale narazie to jest concept...a w grze będzie wyglądać innaczej...i napewno będzie jaśniejsze :D

 

Pablo...pisałęm że in game będzie zupełnie inna a tutaj to tylko puściłem wodze wyobraźni :P

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by darkelf

acha, wiec powiem ci ze coraz bardziiej mi sie to podoba :D.

Macie jakas oficjalna strone?

 

Mi też buteleczka czadzik.

Pseudo strona jest ale nie pamiętam adresu no i nic (prawie dosłownie) na niej nie ma. Na razie chcemy pchnąć trochę pracę nad samą grą a i byśmy musieli jeszcze bardziej zmaltretować Phantoma, żeby jakoś wyglądała a nie chcemy przginać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeG - color jest i chyba będzie niebieski na mane :P ale i tak w grze nie będzie takich pierdułek :D

 

SiD - dzięki wielkie :D:D:D

 

Rad.X. - ja narazie się nie skarże na brak roboty wręcz przeciwnie...cholernie się ciesze z tego co robie...bo robie co lubie :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo ja w morde hehe nie no przerosłes chyab sam siebie to wyglada bardziej na płaskie 3d niz 2d hihih powarznie ja tak to wide , wiecej realnosci kolorów nizs ie spodziawałem hehe , podoba mis ie i to bardzo mocno :D , fajne aalee ( zawsze jest jakies ale ) ..... no wałsnie to jest zrobieone i wypas wyglada i słuzy do ?? . czy to pokaz twojich zdolnosci jak tak to wiedz ze ja zawsze w ciebie wierzyłem ( jak kolwiek znaczy zawsze hihi ) , ale jezlei to ma cel to chociasz zdradz jaki hehe :D [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jestes starsznie Chamską i Leniwą Bestią , przyznaje sie zadaje durne pytania bo nie chce mis ei czytac od pocżatku , ale przecyztlem i jzu wiem co jest co , Tera zdla mnie ma to rece i nogi i jak to bedzie wyglądało tak jak tu to opisałes bo zdaje mis ie ze to bedzie co w grze wygladac superandzko na mysli mi przychądz a dwie gry mimo ze wiecej jest takich ale ja widze d \"Diablo\" i \"Diablo 2\"

tak tez sa zycia i mana w takim smiesznym menu , twoje jest powalające , :D

 

Stary jezlie bedziesz tu robic cos jeszcze to , to musze to zobaczyc hehehe :D nie ominie co moje oko hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj... Nie w moim stylu :\\. Ogólnie mam kilka uwag natury technicznej:

 

 

Włącz GI! Jak masz mocno czerwony kryształ to na warstwie softligth pomaluj wszystko na czerwono i trochę przytłum. BTW. Fajne serduszko ;)

 

Ogólnie moim zdaniem używasz za dużo i za mocnych tekstur. Więcej rysunku bym doradzał. Jak robili goście od Vampire Maskarady czy Blizzarda...

 

W sumie to jest stary trik. Wybierasz dwa różne pokrewne kolory i wszystko ujmujesz właśnie w tych kolorach. Na przykład obramówki jednym a miniaturki drugim. W sumie to żaden trik bo potem przyciemniasz i rozjaśniasz je zgodnie z kształtem przedmiotu i na koniec włączasz GI :).

 

Fajnie wyszło to na dole strony drugiej. Tylko że płytka wydaje się przestrzenna a obramówka płaska. Brakuje faktury rysunku nie tekstury.

 

 

To chyba tyle co teraz widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GI - mianowicie chodzi ci o Global Light...on jest cały czas włączony...:)

 

co do textur to jest tylko jedna texa: dechy paździeżowej...nic więcej...reszta jest kobinacją Brushów z Bevel & Emboss...i wieloma godzinami mordengi colorowania mychą :D

 

i szczerze nic nie będe zmieniał bo cholernie mi się ta colorystyka podoba...i myśle że nie tylko mi...

 

co do uwag...dzięki Gotham...:) ale człowiek nie powinien iść cały czas tymi samymi wytartymi ścieżkami...a próbować czegoś innego...czegoś co może się podobać...a ja mam dosyć tych monotonnych menu ingameowych...więc tu sie z Tobą nie zgodzę...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności