Skocz do zawartości

Twarz


rad_kam

Rekomendowane odpowiedzi

Hey, mam maly problem nie wiem jak sie zabrac do stworzenia modelu 3D twarzy bliskiej mi osoby.:( Moge sie tylko domyslac ze bedzie to zajebiscie trudne i ze bede potrzebowac paru fotek jej twarzy. Czy moglby mi ktos pomoc i ewentualnie podac wskazowki przy tworzeniu owej twarzy?? :( Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to najpierw zapoznaj się z interfacem, potem sprawdź jak działa poly modeling (nie na głowie może raczej zwykłą butelkę lub coś prostego) chyba że jesteś taaaki dobry i jedziesz na żywca z głową bliskiej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej sobie od wczoraj rana duzo cwiczylem na roznych tutach ale to nie bylo to a ze przypomnialem sobie o bliskiej osobce ktora ma niedlugo urodzinki postanowilem zrobic cos oryginalnego...cos na miare moich sil a wiem ze jak sie spreze to moglbym dac rade w ciagu miesiaca (wczesniej raczej nie...nie przesadzajmy :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.max3d.pl/tutoriale/kurs76/glowa-nurms.htm

tutorial modelowania głowy ze zdjęcia

 

raczej sobie od wczoraj rana duzo cwiczylem na roznych tutach

hmm... a skończyłeś jakiś?? tak na 100% uzyskując efekt taki sam jak na finalnym renderingu w tutorialu?? chyba raczej nie.

nie obraź się ale na razie chyba to strata czasu modelowanie głowy. to jest tak jakbyś miał się przerzucic z roweru na Boeinga 767... z reguły takie "skoki" są nieudane i tylko zniechecają do dalszej nauki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety, Ty kiedyś miałeś w podpisie taki tekst: Żeby być wielkim, najpierw trzeba być małym. Proszę, wstaw go sobie spowrotem, obok cytatu słów Vadera, bo ten tekst już dziesiątki razy pomógł mi nie rozwalić kompa w drebiezgi i sie nie załamać. Moze i innym pomoże...?

A co do Ciebie, rad kam, to doskonale Cię rozumiem, ale wierz mi, maxio jest naprawdę trudny, i choć podstaw modelowania mozna się nauczyć szybko, to wprawa przychodzi dopiero z czasem. Chcesz robić głowę, to rób, ale mam wrazenie, ze jeszcze nie wiesz, na co się porywasz. W dziale tutoriale na stronie głównej Max3d.pl, jest kilkadziesiat tutków. Obejrzyj sobie te, dotyczące modelowania głowy, bo bedą Ci potrzebne na 100%. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności