Skocz do zawartości

co z tym V-ray`em?


Gość ARJ

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zasadniczo zaczynam dopiero używać 3d maxa. znalazłem fajny tutorial jak zrobić szkoło w V-ray. ściągnołem sobie V-ray Demo do 3D Max 6. po ustawieniu vraya jako renderera wyskakuje że brak licencji. w takim wypadku wywaliłem vray i zainstalowałem wersje free. ale w tej wersji nie moge wybrać materiału VrayMtl.

co trzeba zrobić żeby to wszystko działało?

jeżeli ktoś nie wie o co chodzi to podaje link czego mi brakuje. Screen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja mam v-raya 1.09 w wersji pełnej i materiał VrayMtl. na podglądzie nie ma szachownicy tylko zwykłe szare pole. Jak próbuje zrobić szkło z tutoriala nic mi nie wychodzi, a szkła maxowskiego nie renderuje. Jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie po co mi v-ray. chyba że renderer jest w czymś lepszy dla profesjonalistów. a niema gdzieś v-raya z vraymtl za free? chciałem się z tym pobawić ale widze że nic z tego nie wyjdzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nieprzezroczyste, wygląga w podglądzie inaczej niż w tutorialu: kulka jest czarna na szarym tle (w tutku przezroczysta na tle szachownicy). Renderuje sie dlugo, ale materiał wychodzi szary. Może mam jakąś zepsutą wersje Vraya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce wykorzystywać tego do celów komercyjnych. niema wersji dla uczących się pracować na v-rayu. ale nic, zrobie szkło inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności