Skocz do zawartości

Nie da się sejwować


Biger

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Mam problema takiego, że jak coś robie w maxie i jak daje save to mi zmula, zmula, wyskakuje taki błąd jak da dołączonym obrazku na dole i mi sie max wyłącza, a jak uruchamiam go ponownie to nie da sie dać Load bo ten sejw juz jest zepsuty,...... i musze od nowa robić. To nie zdarza sie za każdym razem, ale w miare często. Niedawno instalowałem tego maxa i na początku było wszystko wporządku, od paru dni takie coś sie dzieje. O co chodzi?? Jak to naprawić?? Pomóżcie bo przez to sceny nie moge skonczyć ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

mialem kilka takich problemow ...

 

a.) masz ustawioną 16bit palete kolorow na monitor ;] (niby smieszne ale robi problemy w maxie)

b.) masz jakis walniety obiekt w scenie ( w moim przypadku byla to framuga maxowego window ... poprostu nie moglem otworzyc sceny bo sie wysypywala przez ten obiekt i musialem wracac 14 savow wczesniej gdzie ta framuga nei byla jeszcze w scenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kome---> to nie za duża scena bo to jest tylko plane jako podłoże i coś w rodzaju kubka (malo skomplikowanego) także to na pewno nie to.

 

Z tymi 16 bitami zaraz sprawdze, możliwe ze to to, bo mi sie czasami (nie wiemu czemu) przełącza z 32 na 26 bit. Dzięki za pomoc.

Pozdro.

 

 

PS. Czemu mi nie piszecie że obrazka nie zamieściłem :) O to ten skandaliczny błąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności