Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Truck


Klamot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

taki jaki plastikowy ale mi sie podoba, choc nielubie amerykancow to ten ma urok. moze jakis znaczek na masce typu MACK lub kenworth.

Nad texturkami jeszcze popracuje, co do znaczka to właśnie jeden z detali których jeszcze nie zrobiłem, ale z pewnością będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze proponowal zrobic cos w szoferce po strasznie tam pusto.

No wiadomo ;) ale to wszystko wymaga czasu... a z tym czasem ciężko, wystawienie ocen i te sprawy. Postaram się jak najszybciej to skończyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No narazie zajmij się samym wozem. Scenerie możesz narazie zostawić, ukryć, wywalić co chcesz ale narazie jest zbedna. Rzecz kolejna materiały, teraz też je sobie odpuść i skoncz najpierw cały model. To jest jakiś konkretny model czy twoja fantazja? Ogólnie jest nie najgożej ale większośc trzeba poprawić. Życze powodzenia:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No narazie zajmij się samym wozem. Scenerie możesz narazie zostawić, ukryć, wywalić co chcesz ale narazie jest zbedna. Rzecz kolejna materiały, teraz też je sobie odpuść i skoncz najpierw cały model. To jest jakiś konkretny model czy twoja fantazja? Ogólnie jest nie najgożej ale większośc trzeba poprawić. Życze powodzenia:).

 

Nie jest to moja fantazja, choć lekko różni się od orginału, referka nazywała się:

"Night Rider Trailer + Truck" z "http://blueprints.onnovanbraam.com/blueprints/cars/trucks/". Co dokoładnie trzeba poprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności