Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Gryzon - concept


GRiPi

Rekomendowane odpowiedzi

huh, mialem mala przerwe w maksie, ale juz jestem :) jako ze hindus mnie zainspirowal swoimi shaderkami, postanowilem odszukac swojego concepta gryzonia(model gdzies sprzed pol roku) i pobawic sie troche na nim. a oto co wyszlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gripi, pełen szacuneczek, ale naprawde troche wymieszane to wszystko. jak osoba będzie trzymać tą myszkę? nikt nie lubi mieć dwoch palcow złączonych ze sobą.

chyba jest takia przypadłość, że myszka ładna jest prawie zawsze wygodna. model niestety nie podoba mi się.

materiał antypoślizgowy (guma?) :D jest ok, srebrny rownież, ale zmniejsz multiply hdri, bo zamocno coś się odbija i do końca nie można się delektować tą pracką :)

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ergonomi to mam podobna ;)

Trzyma sie ja dobrze, a co do 2 zlaczonych palcow to tez jakos to nie przeszkadza. Jedna rolka to teraz standard w wiekszosci myszek.

 

A co do pracy, szczerze to slabiutko. Mogles sie bardziej postarac z renderem i shaderkami. Model sam w sumie tez mi sie nie podoba, zbyt surowy. Teraz to jest kolejny model przedstawiony na bialym plane. Nic specialnego :/ Jako cwiczenie moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności