Skocz do zawartości

Obiekt3d:mapy normalnych


PAINbringer

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna planuje już zrobić mały pakiet materiałów z mapami normalnych gdzie elemantem docelowym dla nich byłby TurboSquid. A to dlatego :P że musze w końcu jakoś uzbierać na nowy monitor i wymienić aktualny (14 lat przebiegu, max.rozdz.:800/600 przy 56Hz, 14" - khe... rozumiecie). Tak więc wrzucam tutaj pierwszą teksturę w ramach kontroli jakości. Jeżeli coś nie zmieni moich planów to za jakiś czas może pokaże i inne próbki.

 

Kilka danych o obiekcie:

Ilość trójkątów: 12

Ilość trójkątów obiektu źródła: 641000

Color map 1024/1024

Specular Level map 1024/1024

Normal map 1024/1024

 

Liczę na konstruktywną krytykę

Pozdrawiam!

 

arlnrmlmap15or.jpg

arlnrmlmap28yl.jpg

arlnrmlmap30mp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...hej co sie czepiacie boxa ... ?? tematem topiku jest textura , akurat zrobiona na prostą ściane wiec box do prezenatacji moze byc ...normal mapa i specular jest ok , są detale jest efekt wypukłosci , świeci sie tam gdzie ma sie świecić , natomiast leży color mapa ... szaro bura nieciekawa ... bump nie załatwi wszystkiego , wez pomiksuj jakies ciekawsze metale , dodaj occlusion na overlay'u a dodatkowe otarcia i zadrapnia mozesz na specularze zrobic ...i ogladnij sobie texturki z dooma 3 :)...i moglbys pokazac cale texturki to mozna by cos konkretniejszego napisac ...

 

ps. myslicie ze na turbosquid mozna realnie zarobic ?? zawsze mam jakies watpliwosci jak widze te internetowe banki modeli i textur ...miał juz ktos moze doswiadczenie z czyms takim ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympathetic >>

Chyba mnie do końca nie zrozumiałeś; ja pokazuję tutaj tekstury a nie geometrię.

AGmakonts >>

Jak na razie mam jednen materiał, później pokaże coś więcej.

Kurt_Hectic >>

:) wiem i dlatego to robie. Ty też tam sobie dorabiasz może?

Spinoza >>

Masz rację muszę ostro tutaj popracować nad kolorem ... i nad resztą (ale tutaj nie mam zamiaru za dużo zmieniać) warstw tak jak mówią i inni.

:)Oczywiście, że bym pokazał teksturki, ale nie jeżeli maja iść na sprzedaż :):)

Ja niedawno spróbowałem sił na TurboSquid i nie zawiodłem się :D

Kakrotto13 >>

No właśnie, to tylko box ;)

 

Dzięki wszystkim za komentarze

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności