Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "Mały konflikt"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Coraz trudniej mi się do tego wraca...

...narazie strasznie wymęczone drzewo nad którym jeszcze troche posiedze. Potem wypadałoby dodaćpare postaci, ale je najprawdopodobniej namaluje oddzielnie i wstawie do całej sceny. Potem sięzabiore za ślimaka na pierwszym planie itd. - może się wyrobie.

 

 

bt6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo nie podmalowałem, ale zawsze to jakiś krok naprzód (no w sumie nie jestem pewien)... musze coś zrobić z tymi czułkami itd.

Przede mną weekend... postaram si, żeby następny update był troche "pożądniejszy"...

 

I dzięki za komentarze.

 

bitwa7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie wrzucałem - nie było za bardzo kiedy podmalowywać to całe ustrojstwo. Pozatym przyszedł mi do głowy pomysł, żeby zrobić postać bardzo blisko oglądającego scenę... której spojrzenie może wprowadzałoby trochę grozy. nie wiem czy to dobry pomysł, ale postaram się tą postć namalować. Pozatym namęczyłem sięprzy elfce na dalszym planie i feler jest taki, że wygląda dobrze tylko na powiększeniu. nie wiem może spróbujapodciągnąć kontrast, albo jeszcze troche podmalować... zobaczymy na ile starczy czasu...

 

bitwa8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie kolego Marduk'u widze że coraz lepiej ci idzie Digital Painting , pomysł tez fajny.

Mam 2 pomysły

 

#1. W załączniku jest zaznaczone czerwonymi liniami i w tym miejscu by mi podchodził taki jakis "krzywy z twarzy" gnom , krasnal taki jakis złodziejaszek

i tak sie patrzył nikczemnie na te elfice tak jakby im cos chciał podpier...lic :D

 

#2. a kolejny to nowy rysunek i małe elfy drażniące się z wiewiórką chcąc jej zabrać orzecha czy tam szyszke .

 

Wiecej pomysłów moze by ci dała moze gra Heroes of Might and Magic III

tam jest fajny zamek bagnisty :)

 

 

:) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności