Skocz do zawartości

Maszyny bojowe-"Pogromca"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

 

Niżej prezentuję otoczenie w jakim umieszczę pojazd.Zrezygnowałem z wydm nad morzem na rzecz bardziej praktycznego gruntu:) Chciałbym dać jeszcze parę drzew i krzewów aby otoczenie nie było takie puste.Niestety nie wiem jak je zrobić.Czy mogę skorzystać z generatora drzew czy muszę je zrobić samemu?Jeśli będę musiał zrobić je sam to coś wymyślę:):)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niżej prezentuję teksturę dla pojazdu.Tekstura jest w fazie dopracowywania więc nie jest to jej końcowy wygląd.Przeglądnłałem kilkadziesiąt gazet o pojazdach wojskowych i ich malowaniu.POjazd już jest ukończony wraz z otoczeniem.Zostały mi tylko te nieszczęsne tekstury:)Proszę o komentarze dotyczące tego obrazka,który zamieszczam poniżej.

 

Pozdrawiam

R028.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Pojazd jest ciekawy to wiesz. Ta teksturka nie jest zła, jednak nie jest to maskowanie na pojazd artylerii, ale jeżeli chcesz zrobić w takim maskowaniu to spoko, popraw co nieco, dodaj rysy i takie tam, ważne żeby kamuflaż nie był za jasny, może go trochę ściemnij.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niestety ale z przyczyn czysto technicznych będę musiał zrezygnować z bitwy. Powód:wysiadł mi monitor:(Nowy bedzie dopiero za tydzień więc, choćby nie wiem co, nie wyrobię się.Tworzenie tekstur zajmuje trochę czasu więc ten tydzień był dla mnie bardzo ważny. Model i jego otoczenie dokończę w WIPie.

 

Pomimo tego nadal trzymam kciuki za pozostałych biorących udział w Bitwie3D.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności