Skocz do zawartości

kilka konceptów


mnemon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

2 praca najbardziej mi sie podoba..jednak są one strasznie jednolite te prace..jakby budowane z tych samych klockow o tych samych kolorach...najgorszy obrazek jest pierwszy broń wygląda jak plastikowa atrapa bez zadnych szczegułów(strasznie przynajmniej mnie razi w oczy)..w 3 pracy najbardziej mi się nie podobają nogi tego robota, są wg mnie kategorycznie do poprawy pod względem kształtu(ten trujkąt nad lewą stopą jest krzywo co razi w oczy)i ogólnie nogi ma przy krótkie...najładniej ci wyszedł ten mały stateczek w oddali[chyba będe sie nawet wzorował na tym, urzekło mnie:D]...Musisz bardziej popracować na wyobrażeniem sobie, gdzie żródło światła daje odblask na powierzchni a gdzie cień. ...a ogólnie prace ładne:) gratuluję i POWODZENIA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by tu nie powiedziec to klimat jest oldschoolowy i poza drobnymi mankamentami (o ktorych moi przedmowcy wspomnieli) pracki sa naprawde mile dla oka - klimat niczmym w gierkach z polowy lat 90... wazne ze maja swoj charakter i wabia oko. Pracuj nad stylem i nie odchodz za daleko od tego co teraz robisz.

 

pozdro

rzuq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca nr1

- Laska jest od uda w góre strasznie płasko narysowana, łączenie jej lewej nogi z miednicą na wysokości paska od majteczek ma źle cienie "położone".

Wygląda jakby miała pończochy upaprane w farbie a nie rozerwane - pamiętaj że zawsze leci jakieś oczko :] no i kontrast na skórze jest wtedy mniejszy. w stosunku do wysokości piersi ma za nisko barki. W tej perspektywie słabo wygląda cień na butach wygląda jakby pozbawiono ją części śródstopia i palców.

 

PRACA nr2

Ci goscie wyglądają jakby się topili w jakimś grzęzawisku :] (to chyba przez to że za dużo cienia jest wokół postaci) no i psuje efekt "reklama" nad lewym wejściem- jakby nie w skali. po za tym fajny klimat.

 

PRACA nr3

Mam wrażenie jakby w tle była jakaś twarz (albo oko) jeżeli tak jest to za słabo to jest widoczne jeżeli to złudzenie to jeszcze gorzej bo sie tak kojarzy.

Ten robot ma takie małe stópki jak karykatura. Podobna uwaga do tego "czegoś" co leci w tle - proporcje kadłubu do ogona (za mały)

 

Wystarczy krytyki? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laska plasko, niepodoba mi sie material skury - zachowuje sie jak guma albo cos wtym rodzaju... Oczywiscie to miasto wymiata, fajnei sie wszystko odbija, fajne male ludziki itd :P... robot, jakis dziwny jest... tlo jest do kitu przy robocie....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 pracy ta dziewczyna ma ..troche nienaturalne biodra i piersi, wygladaja troche jakby jej obwisly (piersi:)) I swiatlo miedzy nimi sie nienaturalnie uklada. Biodra zachowuja sie dziwne, po co tyle wkleslosci? Wystarcza w okolicy pachwiny i juz :> Oraz jak juz ktos mowil jesli dziury w rajstopach to dodaj pare oczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności