Skocz do zawartości

pojazd 3d:Mercedes silver arrow


Ardeni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wygląda troche jak z plasteliny

hmmm... ardeni zastanów się: pojazd z plasteliny, odpowiednie shaderki, materiały, ładna scenka na stole roboczym. to by ecale nie był taki zły pomysł. no i co najważniejsze jakaś odmiana po tych wszystkich Audi TT itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blagam nie schrzan za bardzo tego bo to naprawde piekny samochod.. musisz popracowac troche nad ukladaniem siatki i pocwicz ze smoothem, w zasadzie to tutaj jest tak duzo do poprawy ze warto by to zaczac od nowa, no ale chyba malo komu sis chce ;) nizej zamieszczam taka prowizorke co by warto zmienic, masz bardzo malo zrobione dlatego nie za wiele ci mozemy pomoc, jak bedziesz mial wiecej bedzie nam szlo z tym znacznie latwiej...

 

1: rob tego typu elementy osobno, nie ma sensu wyciagac tych polygonow z glownej bryly

2: caly tyl jest tak zchrzaniony ze nie mialem sily zaznaczac co warto zmienic ;) zacznij tyl od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył to robiłem tak aby był, bo w referkach nic nie było konkretnego widać i dla tego jest tak do d**y. EAX wielkie dzięki zrobie go lepiej i dopiero pokaże screeny, a co do tych extrudoanych elementów to pooglądałem sobie fotki i wydaje mi się, że tak będzie najlepiej, bo są one w jednej bryle z resztą nadwozia, ale się zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kole narazie nie mysl :)

no teraz to juz dobrze jest idziesz w dobrym kierunku tylko cos ta maska taka falujaca

aha i na tym screenie gdzie masz siatke paskudnie wyglada jeden vertex a od niego piec lini!! to mosisz poprawic (jesli tego jeszcze nie zrobiles)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że się obijam, podaje renderki, które zrobiłem po powrocie z wakacji.Czy jest jakiś rodzaj światła, który dawałby podobny efekt do skylighta, ale szybciej się renderował w vray'u, bo zaczynam się zastanawiac nad lakierem?

 

 

szary22oo.th.jpg

 

szary35eg.th.jpg

 

szary17yp.th.jpg

 

Sorki, że nie ma kilku poprzednich renderów, ale chyba xthost.info ma jakieś problemy ( obrazków mi nie szkoda, ale xthost miał 30 mg )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności