Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Nissan 300 zx


longer86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna interesuje się 3d maxem, postanowiłem zrobić samochód, który jednocześnie jest pierwszym modelem, za który sie zabrałem. Poczytałem kilka tutoriali, trafiłem także na tut. fiat 500 i na jego podstawie zabrałem sie do pracy. To co powstało może nie jest najlepsze, ale mimo to jak na pierwszy model (początki, czeka mnie jeszcze sporo pracy) to jestem zadowolony z efektów. Jestem otwarty na krytykę i będe wdzięczny za wytykanie błędów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja będe wyrozumiały :] po 1 witamy na forum jakby co ;) po 2 w porównaniu z moim pierwszym modelem samochodu jaki próbowałem zrobić w maxie to to jest 3razy lepsze więc odpuszczam..po 3 - patrząc na siatke nie ma zbyt wielu bugów, staraj sie renderować i sprawdzaj gdzie odbicia zaczynają krzywo iśc , będziesz wiedział ze coś jest nie tak w tym miejscu :] powodzenia i czekam na updaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety brakuje czasu na modelowanie, ale w wolnych chwilach próbuje coś skrobać i to są skromne efektu dzisiejszej pracy(przy okazji chciałbym poinformować że zderzaki przedni jak i tylni oraz progi beda różniły się od tych, które występują w wersji seryjnej samochodu) btw mogę prosić o dokładniejsze wskazanie błędów, zaznaczonych na screenie, bo niezbyt wiem co mam poprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, praca z ms glownie polega na jak najprostszym zaznaczeniu zarysow modelu. tutaj wiecej poly bedzie tylko psulo efekt, bo raz ze na bank beda powodowac fale, a dwa ze trudniej bedzie ci cos ewentualnie edytowac. ogranicz sie do minimum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności