Skocz do zawartości

Kryształy Lorien -> potrzebny grafik 3D !


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by Sylwiusz

Originally posted by aNdREa

Co do swiata Warhammera znam go calkiem niezle wiec jezeli czegos nie jestescie pewni piszcie:)

 

Mam pytanko: jak rozwiazac sprawe czarow?

 

Szkoda ze nie Whisperowales bo dopiero teraz zauwarzylem tego posta. W warhammerze istnieja 2 kategorie magii: w pierwszej sa magowie (czrodzieje, alchemicy), w drugiej kaplani (kaplani, druidzi). Inne osoby moga zostac tymczasowo obdarowane mocami magicznymi poprzez blogoslawienstwo. W skrocie: istnieje 8 klas magicznych: czarodzieje, dmonolodzy, elementalisci, nekromanci, alchemicy, kaplani, kaplani druidzcy.

 

Konkrety:

Kazda profesja magiczna podzielona jest na poziomy od 1 do 4. Postac poz. 1 moze rzucac czary tylko z poz. 1 a postac z poz. 4 moze rzucac czary z poz. 1,2,3,4. Alchemicy rzucaja czary poz. nizej niz sami sa (np alchemik poz. 3 moze rzucac czary z poz. 1,2).

By czarowac trzeba miec umiejetnosc rzucanie czarow. Czarow trzeba sie uczyc. Zdolnosc rzucenia czaru zalerzy od posiadanych punktow magii. Jest cala tabelka kto ile dostaje punktow magii/poziom w zalerznosci od rasy i profesji. Poziom mocy to cecha okreslajaca maksymalna ilosc punktow magii. Wszyscy procz druidow odzyskuja PM poprzez sen lub medytacje. Druidzi musza wykonac dziesieciominutowy rytual w szczegolnym miejscu i czasie (w zwiazku z religia). 1h snu = 10% odzyskanych PM. Medytacja to 1 punkt/K6 tur (minut).

Czesto do rzucenia czaru potrzebne sa specjalne skladniki. Kazdy punk pancerza wymusza zurzycie 1 punktu magii wiecej na dany czar by zostal rzucony.

Jest jeszcze troche tych zasad, jezeli sa jakies pytania to proponuje je bardziej precyzowac, bo mnie juz palce bola:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy przewidujecie (jezeli przewidujecie) zakonczenie tego projektu ... pytam sie bo gdyby potrwalo to dluzej niz pol roku to chetnie odjebalbym jakies fajowe intro i ewentualnie wstawki jakies fajne oczywiscie wszystko w 3d (doswiadczenie mam bo na maxie od 4 lat dlubie). Niestety na razie nie moge sie przydac bo siedze w Londynie i na zycie zarabiam :( no coz taka polska zeczywistosc..

 

 

POZDROWY [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się jakąś pracką. Nie mam pojęcia ile potrfają jeszcze pracę nad projektem ale trochę potrwają na pewno bo jesteśmy prawie na początku drogi a HI-POLY zajmiemy się na końcu więc daj znać jak będziesz mógł.

POZDRÓW BIG-BENA :D [rotfl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh londyn mi sie nie podoba wiec nie bede pozdrawial [rotfl] a moimi dzielami na razie nie moge sie podzielic bo zostawilem w domciu.:D:D:D I na pewno dam znac bo mnie to kreci jak cholera, fajnie fajnie ...

 

 

POZDROWY [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czacha składa się z 56 poly, textury oprucz oczu są mojej producki, w paint\'ku :P

 

To moja klawiatura na której właśnie pisze. Robiłem ją jeszcze dziś (czwartek 01.03 ;) przez 22 min :)

 

Jedyne co moge zaoferować to ciągły kontak, zapał i systematyczność :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej nadawał bym się do :

- j.w przedmiotow,obiektow

- j.w domow

- animacji

 

Jestem też MG, mógł bym pomóc przy wymyślaniu świata, questów itp. Chyba że to już oszlifowaliście. [mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow RadX... ale się rozkręcacie - no cóz pogratulować jedynie należy i bedę miał Was na oku...... hehehe a jak spapracie mojego ulubionego Warhammera to naślę na was Demon Slayera ;)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boowa witamy po dłuższej nie obecności [jupi]

DzięX [piwo] nieźle dajemy czadu nie :D hihihi

Doszli do nas wspaniali ludzie pewnie jeszczę inni dojdą no i żeśmy się rozwineli ogranizacyjnie :D cieszę się bardzo z tego.

A jak tam twój (wasz) projekt ? Ruszył się trochę ?

 

Pozdrawiam i życzę zdrówka :D [winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEH... ruszył, ruszył... może nie z tak wielką parą jak Wasz ale spoko...[piwo]

 

jestem w trakcie rozmów z ludźmi od grafiki 3d, 2d, programistami no i mogę Ci się już pochwalić, że udało mi się \"wyżebrać\" kod źródłowy silnika Karma.... (ten sam, na którym jest zbudowany Unreal2 i UT2003)... no i trwają szkice, concept arty.... wszystko się toczy...

 

narazie gdybyśmy mieli zaczynać to jest nas zbyt mało ale jak co to pomyślnie dogadaliśmy sprawę z Evermotion... (PENdzel, Gabi....) i studiem od efektów specjalnych filmowych theCreatives....

 

jak będziesz szukał pomocy to wiesz jak mnie znaleźć... pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by boowa

HEH... ruszył, ruszył... może nie z tak wielką parą jak Wasz ale spoko...[piwo]

 

jestem w trakcie rozmów z ludźmi od grafiki 3d, 2d, programistami no i mogę Ci się już pochwalić, że udało mi się \"wyżebrać\" kod źródłowy silnika Karma.... (ten sam, na którym jest zbudowany Unreal2 i UT2003)... no i trwają szkice, concept arty.... wszystko się toczy...

 

narazie gdybyśmy mieli zaczynać to jest nas zbyt mało ale jak co to pomyślnie dogadaliśmy sprawę z Evermotion... (PENdzel, Gabi....) i studiem od efektów specjalnych filmowych theCreatives....

 

jak będziesz szukał pomocy to wiesz jak mnie znaleźć... pozdrawiam [piwo]

EEE to nieźle aby do porzodu nie ;)

A jak sprawy licencyne z Games Workshop stoją ?

 

Dzięki, nie zapomnę [piwo]

 

CHCIAŁBYM OGŁOSIĆ, ŻE OBECNY KRÓTKOTRWAŁY PRZESTUJ JEST SPOWODOWANY OKRESEM URLOPOWYM SCENARZYSTÓW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenarzysta (felav) jest na miejscu - nowe zlecenia juz giorgione szykuje (concepty). Jest tez pelna lista przedmiotow które jeszcze są potrzebne:

www.felav.republika.pl\\zad.htm

Węc jeżeli wszyscy się spręrzą to pod koniec tygonia bedziemy mieli gotową karczmę

Dialogi tez beda pod koniec tygodnia

I jeszcze jedno czy ktos wie co sie dzieje z Dungalem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by boowa

HEH... ruszył, ruszył... może nie z tak wielką parą jak Wasz ale spoko...[piwo]

 

jestem w trakcie rozmów z ludźmi od grafiki 3d, 2d, programistami no i mogę Ci się już pochwalić, że udało mi się \"wyżebrać\" kod źródłowy silnika Karma.... (ten sam, na którym jest zbudowany Unreal2 i UT2003)... no i trwają szkice, concept arty.... wszystko się toczy...

 

narazie gdybyśmy mieli zaczynać to jest nas zbyt mało ale jak co to pomyślnie dogadaliśmy sprawę z Evermotion... (PENdzel, Gabi....) i studiem od efektów specjalnych filmowych theCreatives....

 

jak będziesz szukał pomocy to wiesz jak mnie znaleźć... pozdrawiam [piwo]

 

hmm...bardzo to wszytko jest ciekawe...mam tylko nadzieje że orginał będe mógł kupić w sklepie nie za 159zł tylko za troche mniej :) mam pytko po co wam tak mocny silnik do tej gierki? Bo shczerze nie wiem czy to ma być RPG...czy jakieś wielkie action FPS :P jako gracz z wieeeloletnim starzem ostrzegam was że to nie grafika (nie w tak wielkim stopniu) wpłyta na grywalność ale sama fabuła oraz inwencja i innowacja twórców...jeżeli macie zamysł wypuszczenia tego na rynek to musicie się z tym właśnie liczyć...ja czymam kciuki za wasz projekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom - uspokoi Cie napewno to, że scenariusz pisały osoby wieloletnio zwiazane z polskim Fandomem, Mistrzowie Gry - zdobywcy pucharu Kalessina, Organizatorzy Konwentów RPG oraz ludzie związani z Hogshead Publishing - wydawcy Warhammera... i wspomne tylko, że narazie jest 60 stron maszynopisu scenariusza dokładnego, cały szkielet scenariusza, rys psychologiczny 12 postaci, mnóstwo szkiców.... no i pracujemy nad demo-reel na potrzeby producenckie...

 

ale narazie tylko tyle moge powiedzieć... niedługo powstanie strona www....

 

a jeśli chodzi o silnik to tylko Karma jest w stanie wytrzymać np. Targowisko w Nuln :)

 

a jeśli chodzi o koszt gry to jeszcze nawet o tym nie myslimy.....

 

Sorki RadX, że wcinam Ci się na topic.... niedługo powstanie mój to sie zluzuje :) [piwo]

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności