Skocz do zawartości

Modelowanie


clown

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

SKĄd mozna SIE PORZADNIE NAUCZYC MODELOWaC

 

nie mozna ...

 

albo cwiczysz i ci to wchodzi w krew albo nie cwiczysz i ci to nie wchodzi w krew ...

 

to chyba logiczne ... jeszcze nie wymyslili chipów ktore po instalacji pod skóra sprawiają ze jestes mistrzem modellingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale zeby cwiczyc to trzeba miec z czego cwiczyc a ja sie pytam z czego przeczytaj ponownie moj post i odpisz ... a ty skad cwiczyłes moze mi powiesz ze siedziales sobie na kompie bez neta i klikałes w maxie bez zastanowienia?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie tak sie nauczyłam, klikając bez zastanowienia i przeglądając pomoc maksa, a po roku przerobilam mój pierwszy tutorial. (tobie radze przerobić go wcześniej.)

 

no ale ty przeciez masz net?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie ... ja zaczynalem na maxie v2.0 i nie mialem neta przez kolejne 4 (czy nawet wiecej) lata ...

 

tutoriale tez mialem trylko z maxowego helpa ...

 

zaczynalem jak mialem 12 lat a neta mam od ponad roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze sie tak wtrace: ja sie uczylem na max'ie 3.0 i korzystalem wtedy z ksiazki "3D Studio Max 3" z serii "dla kazdego" bo neta nie mialem (i o helpie nie wiedzialem ;]) ale to byly wieki temu :); teraz zdecydowanie sobie sam radze

pzdr

 

EDIT: tutkow pare tez przerobilem, fajna sprawa :], ale to dopiero jak juz mialem neta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin z kąd ty kiedyś znalazłeś max`a v.2.0 ?!

Ja nie mogłem 6 trial znaleźć :]

Pozdr.

P.S. A co do pomocy do przecież nikt ci nie powie najlepszego sposobu na nakukę max`a czy 3d bo nie ma takiego czegoś. Poprostu musisz duzo cwiczyc i sie nie zniecierpliwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... ja tez zaczynalem na max'ie 2. Strasznie ubogie to bylo, ale i tak bylem zafascynowany. :)

Max'a tak samo jak innych programow tego typu mozna sie uczyc cale zycie, wiec i kursu przyspieszonego nie uswiadczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheehh ja pamiętam jak w Lightwave 2 lata temu coś robiłem i to był 7.0, ale było bardzo fajnie :D Tylko jak pozniej umiesciłem robota zrobionego w LW

to odrazu sie przezuciłem na max`a a teraz wruciłem do LW taki sentyment :D

ale własnie w max`e sie uczyłem tak naprawde !

P.S To taka moja histria 3D

P.S 2 A własnie przez wirtulandie przyciągneła mnie 3d :D

Ale wruszające ;(

P.S 3 Można założyc taki temacik mój pierwszy raz ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności