Skocz do zawartości

NOWY SHORT "Teapot master"


Pawel Lipka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetna sprawa :) jak każdy twój krótki filmik :) Czuć naprawdę lata wprawy, taką lekkość i swobodę pracy. Zauważyłem podobne podejście do środowiska w twoich filmach... zawsze coś tam w tle się przewala :D Zdradzisz trochę z zaplecza technicznego, jak stawiasz environment?

No i gratulacje za bardzo zgrabne poprowadzenie ścieżki dźwiękowej! :D BRAWO! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris: thx:)

Przy environmencie zazwyczaj dwa zalozenia staram sie spelnic...kontrastowy design ksztaltu i sfumato(zazwyczaj w postaci mgielki lub miekkich swiatel)..to tak zeby cos sie dzialo,a nie wymagalo pracy z detalem;)

 

A proces wykonania samej animki jest bardzo bardzo chaotyczny.Ale to celowe, gdyz niewiedza na temat calosci daje mi wieksza ekscytacje podczas pracy. Najpierw powstala muza,a potem zaczalem zastanawiac sie jak do tego dolozyc obraz.

Wygrzebalem zrobiona kiedys na potrzeby kursu scenke maxowa z dzbankami i wazonami lezacymi na wyginanym planie. Spodobalo mi sie oswietlenie,ktore wtedy zrobilem i zdecydowalem sie wykorzystac to na filmik. Z poczatku mial to byc film o samych dzbankach,ale po chwili pracy odnioslem wrazenie,ze za malo jednak w tym warsztatu i nie zamierzam tracic czasu na animke bez postaci:) A wiec wprowadzilem ja i przy okazji powstal jakis element zaskoczenia. Duzo radosci dalo mi wprawianie w ruch postaci pod wlasna muze(fajnie,ze sie podoba,ale wiem,ze jeszcze raczkuje tutaj...pracuje aktualnie nad szybkim kawalkiem bardziej ragtime'owym..choc moze nie powinienem tego mowic glosno,bo podczas ostatniej wizyty w sklepie muzycznym sprzedawca nie chcial mi sprzedac nut do ragtime'u dowiedziawczy sie, ze gram na klawiszach od 4 tygodni:) Ale bede walczyl chocbym mial ten utwor skonczyc za 3 lata;)

 

 

Sorki za dlugiego maila...to taka poranna przypadlosc:)

 

Pozdrawiam,

Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde bardzo fajne... enviroment jest rzeczywiście wporządku, przy ruchach człowieka-czajniczka z piotruśem panem mi sie skojarzylo. Muza tez nienajgorsza [chociaż troche wiecej instrumentów by sie przydało ;]

 

pozdrawiam, gratulki...

plastik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast uważam że animacja postaci jest na wysokim poziomie. Miejscami bym się czepił do braku jakiejś żwawszej akcji ale może to właśnie dzięki temu jest TEN klimat. No i brawa za własną muzykę ! ogólnie KLIMACIOR jest ! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miare ogladania pojawial sie na mojej twarzy usmiech, co swiadczy o blogim wplywie twojego shorta na nastroj, pilem wlasnie poranna kawe bez mleka|skonczylo mi sie|co grozilo zrujnowanym dniem;) na szczescie twoja animka przywrocila mi chec do zycia po tak tragicznym dla mnie doznaniu, jakim jest brak mleka do porannej kawy, dziekuje:D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności