Skocz do zawartości

Undead Art


Tattoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dla mnie to jest zbyt rozmyte...zeby to wyglądało obrzydliwie(bo pewnie taki miałbyć plan) to trzeba więcej siedzieć nie oszczędzać w szczeguły, więcej drobiazgów ostrzejszą kreską i kontóry bardziej cieńkie..bo przy tych grubych krechach to wyszło jak złe charaktery z ksiazeczek dla dzieci [inspiracją do 4 obrazka był chyba giger]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy pastel to tylko 2praca a więc nie wiem o co ci chodzi.

Co do grubych niewyraznych krech to jakbyś się przyjżał (-Pa6L0-) to i detale byś zobaczył, pozatym jak wyobrażasz sobie prace składającą się z samych detali (wykonanych cienką kreską) ? Na czym wtedy się skupić?

Dzieciom nie bardzo bym takie książeczki polecał (chociaż numer 3 jak najbardziej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podoba się klimat tych prac - szczególnie praca nr 5 (wygląda jak postać z gry). A co do "grubych krech" to uważam, że nadają pracom fajny komiksowy charakter. Do braku detali nie czepiałabym się, mniemam iż takie było założenie autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tattoo trzeba bylo zaznaczyc, ze czekasz jedynie na podziw i oklaski :P Moim zdaniem Pa6LO ma racje i zastsowanie sie do jego rad znacznie poprawilo by Twe prace, ale czy skorzystasz, to juz Twoja sprawa. Dla mnie za bardzo rozmyte i brak detali to na minus, a duzy plus za swiatlocien.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne pracki, szczególnie dwie ostatnie.

 

Mam taką małą sugestię, spróbuj pracować na większych rozmiarach w photoshopie (np.; 2000x2500 czy coś takiego). A potem wrzucaj pomniejszone np.; do 25-33%, bo mimo iż prace są naprawde fajne, to troche czuć, że były robione w małym formacie (takie niewielkie, ale jednak odczuwalne rozmycie). No i pewnie więcej detali można zapodać w większych rozdziałkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no problemo, sam do tego też musiałem jakoś dojść, na początku robiłem tak, że robiłem w rozdziałkach poniżej 1000x1000 i cóż, brakowało mi czegoś, potem próbowałem okolice 4000-5000, ale cóż, komp już średnio takie coś trawi, dlatego 2000-3000 to całkiem dobra rozdzielczość, no i można potem drukować w okolicach A4 w 300dpi.

 

A jak już jestem przy dużych rozdzielczościach, to warto poustawiać troche photoshopa:

 

http://www.worldlingo.com/wl/translate?wl_lp=RU-EN&wl_fl=2&wl_rurl=http%3A%2F%2Fhttp%3A%2F%2Fwww.anry.ru%2Frus%2Farticles%2Ftuning%2Ftuning.htm%2F&wl_url=http%3A%2F%2Fwww.anry.ru%2Frus%2Farticles%2Ftuning%2Ftuning.htm&wlg_table=-3

 

albo to samo po rosyjsku: http://www.anry.ru/rus/articles/tuning/tuning.htm

 

No i taki mały filmik, w którym myśle, że doskonale widać co można osiągnąć w większych rozdziałkach http://www.anry.ru/gallery/tyrael_knight/tyrael_knight_eng.htm fakt, to jest painter, ale w photoshopie robi się podobnie (no może poza tym, że w photoshopie nie można swobodnie obracać obrazka w czasie rzeczywistym).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belail thanks za support.

Eksperymentuje właśnie w rozdzielczościach i tuninguje sobie PS`a.

Jeden wniosek jaki mi się nasunął to że rozmazanie prac spotęgowała kompresja(rozpracowuje temat ale niebardzo efekty widze).

Ten video tutorial jest miażdżący- przynajmniej dla mnie. Po obejżeniu najbardziej zszokował mnie czas wykonania (ale tak naprawde to nie wiem czy ten tutek przedstawia prace w czasie rzeczywistym)-jednym słowem miażdzący materiał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności