Skocz do zawartości

Dzwonienie za free ...


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

dzwonienie bez ograniczenia 1 min jest dostepne po dokonaniu oplaty. Wchodzisz na strone logujesz sie i wplacasz. Wystarczy wplacic (karta kredytowa) 1 euro i masz dzwonienie bez limitow (na komorki nie dzwon bo Ci to 1 E zleci). Jak dzwonisz na lokalne to Ci to 1 E z konta nie schodzi i nie rozlacza sie. Sprawdzone - ciekawe jak dlugo to bedzie dzialac :-) Pozdr. E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja nie moge sobie zadzwonić....wpisuje nr..a tu "Call ended ( Destination is not free of charge (6))"

Wie ktoś o co chcodzi...proszę o szybką odpowiedź...

P.S. Też mam link do fajnego programu....ale najpierw musze dorwac jednego kolesia i to przetestować, jak bedzie ok to wam linki zapodam:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, odinstalowałem sobie tego #$%^& Voipbustera i okazało sie, że to on był winien niemal nieprzerwanego mulenia mojego kompa, bo teraz wszystko chodzi znacznie szybciej (choć nie tak, jak swieżo po formacie). Jak ktoś ma podobne kłopoty z muleniem, to zapewne właśnie voip buster jest winien. Łączy się bydlak z serwerem co 10 sekund, zaś co minutę pobiera łobuz najnowszą wersję, niezależnie od tego, że minutę wcześniej ją instalował. Z mojego kompa paszoł won!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności