Skocz do zawartości

Bell X2 - (moja pierwsza \"poważniejsza\" praca)


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałem powiedzieć, że stawiam dopiero pierwsze kroki w maxie... próbowałem wcześniej ale rzuciłem to, bo wydawało mi sie za trudne. Ostatnio wypociłem samolot. Taki biedacki, bo narazie nic więcej nie umiem... Proszę o komętarze, jakieś porady, i o to abyście mnie nie wyśmiali (co przy takiej pracy jest całkiem możliwe)

Dzięki z góry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witamy kolejnego grafika ktory szuka pomocy na forum...i dobrze:]

 

co do samolociku...wymodelowany jest dobrze...tylko to ujecie kamery jakies takie dziwne...jakiego masz FOVa??

Oraz popracuj nad oswietleniem i bedzie dobrze...a mowisz ze jestes beginnerm...a nawet go dobrze otexturowales...nie chodzi mi o jakosc texturek tylko o mapowanie :]

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dokladnie nie wiem jaki jest profesjonalne wytlumaczenie tego...ale hmm..to taki jakby kat jaki widzi kamera...zaznacz sobie kamere i przejdz do zakladki modyfikacji i tam na dole bedziesz mial FOV zobacz ile masz...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połki co to znaczy \"eliptyczny przekrój\"?

 

ChaoS Thanx

 

Staleigner te znaki są w odpowiedniej pozycji, możesz sprawdzić wpisując na www.google.pl w wyszukiwarce grafiki \"BELL X2\"

:D

 

(THANX WSZYSTKIM ŻE TU WOGÓLE ZAGLĄDAJĄ ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staleigner-nic nie szkodzi.. wybaczam

[lol][lol][lol][rotfl][rotfl][lol][lol][lol]

 

Tomek-dzieki... Fajny ten wyraz \"szerokokątność\"[rotfl]

 

Yahuto może faktycznie... nie wiem.. nie mam daru do ustawienia kamery :D... Jak będe na moim 2 kompie to zapodam rzuty z boku i z góry (bez perspektywy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuce sie do rozwazan na temat fova :)

to zdaje sie skrot od Field Of View czyli mniej wiecej pole (kat) widzenia. im wiekszy tym wiecej \"widzi\" kamera, przy bardzo duzym uzyskujemy efekt tzw. rybiego oka (obiektyw szerokokatny) :)

 

co do pracy to jak na pierwsze zmagania 3 maxem to jest ok :) sprobuj tylko dostosowac oswietlenie modelu do jasnosci tla ktore uzyles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności