Skocz do zawartości

Scena 3D: Pokój


TouchThis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

xeav, ja mam bardzo słabego kompa i zawsze czekam wieki na efekty oświetlenia... Przewertowałem light contest ale zawsze mi coś nie wychodziło... takie oświetlenie jedynie w miarę wyszło... :/ Czytam tutory o vrayu i może na final render coś wykombinuję

 

///--------

Nie, sufit zrobie normalny jak dojdę do sensownego oświetlenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem ... ale autor pewnej książko do 3ds maxa 5 zalecił odpalenia nowej sceny i za pomocą file->marge przekładać obiekty ... okazało się, że mogłoem wszystko przesłać w wyjątkiem głupiego dywanika :/ ... gdy szedł duwanik była zwiecha ... tak więc wszystko z wyjątkiem dywanika przez marge przesłałem i nowy dywanik zrobiłem ... może i tobie się uda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem ... ale autor pewnej książko do 3ds maxa 5 zalecił odpalenia nowej sceny i za pomocą file->marge przekładać obiekty ... okazało się, że mogłoem wszystko przesłać w wyjątkiem głupiego dywanika :/ ... gdy szedł duwanik była zwiecha ... tak więc wszystko z wyjątkiem dywanika przez marge przesłałem i nowy dywanik zrobiłem ... może i tobie się uda ...

Heh, otworzyłem plik w hexedytorze ale zawiera tylko puste bajty 0 :/ [czyli jest pusty] no trudno, jak sie spręże jeszcze dzisiaj odtworze i wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ,zrobiłem od początku wszystko, nie zwracać uwagi na textury, one są tylko tak dla zasady - zmienie je na końcu; dodałem podkładkę, 2 kolumny, kabel, śmietnik, panel LCD Sony - panel zlewa sie całkowicie z materiałem przednim głośnika to będzie trzeba zmienić jego kolor

 

pokoik2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapoznaj sie z opcją "autosave" w maxie ... zapobiega to sadzaniu k*rwami i innymi stworzeniami ...

 

autoback mi nic nie daje bo jak robie inne projekty to w autoback są właśnie one a autosave nic nie dało jak widać bo plik był uszkodzony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosz do poprawy jest za wysoki i za wąski. Klamki też mają za długie te "szyjki" co je z oknem łączą, kaktusik grubaśny taki.

Mysz wydaje mi sie minimalnie za płaska, ale mogę się mylić, wiem że to WiP, ale musisz też sam komputer poprawic troszke ;), no i tak patrze ze okna w sensie ramy sa chyba przy grube ...

jak to poprawisz to będzie b.ładnie :D

pozdr !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy rzut oka jest nawet ok, ale jednak błedow jest strasznie duzo:

- klamki od okien

- w biurku każda deska ma inną grubość

- blat biurka za wysoko albo parapet za nisko. u mnie pomiedzy nimi jest ponad 20 cm

- cały komp do wymiany

- LCD za grube, dziwnie mocowane, poza tym przewróciłby sie do tyłu

- tablica korkowa nie wygląda na korkową

- kosz na śmieci dziwny

- złe oświetlenie. chyba nie modelowałes wszystkich scian, bo swiatła pada z prawej strony, a powinno z lewej

- brak listwe miedzy podłogą i scianą

- wiekszosc tekstur i materiałów taka sobie... mapowanie na biurku tez nie lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności