Skocz do zawartości

Problem z wstawieniem wozu do gta sa


DaMcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

mam malutki problem ... moją przygode z grafiką 3d dopiero zaczynam także prosze z góry o zrozumienie ...rzymu nie wybudowano w jeden dzień... chyba ...

 

ale nie w tym rzecz . Zrobiłem sobie Nissana Bluebirda Wagona

 

whl.jpg

 

(jest to mój drugi wóz zaraz po Mercedesie 230 E (tym z kiblem na dachu))

 

bardzo chciałbym go zobaczyć w gta:sa jednak mam spore problemy z ustawieniem materiali na działające w gta

teksturowałem zwyczajną metodą :

standard -> get material -> bitmap i unwrap uvw

jednak okazuje sie że trzeba coś tam ustawić itd. a zielonego pojęcia nie mam jak :/ przeszukałem hektary internetu i nigdzie nikt nie raczył napisać jak zrobił że wszystko działa ok.

mam jeszcze GTA_DFF_IO_22Jul05 którym imporowałem sobie zwykły wózek z sa z którego wziołem sobie silnik ... ale niestety po tej operacji pojawia mi się komunikat że brakuje tekstur - i tu mam kolejne pytanie gdzie w maxsie moge zobaczyć WSZYSTKIE materiale jakie są użyte (coś jak w zmodelerze że pokazane jest [material 09] poniżej [ texture ] : pliktextury.tga mam nadziej że wiecie oco chodzi :]

 

i ostatni mój problem .... gdzie sie ustawia hierarchy (to przyporządkowanie że w skład jakiegoś dummy wchodzi obkiet_x )

 

dzięki za ewentualną pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

do ogladania (zamieniania) jest programik tylko ze z nazwa bedzie ciezko (bo jest ich pelno a ja sie juz w to nie bawie) chyba txd viewer, tam masz texturke tam ja wsadzisz ale musi miec nazwe samochodu ktorego podmieniasz, jezeli podmieniasz infernusa to twoj model musi sie nazywac infernus, texutry tez... poczytaj gdzies na stronkach o vice city bo to sie tak samo robi tylko ze uzywa nowszych prog (tych samych ale nowsze wersje)... Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wstawiania wozów musisz mieć program IMG Tool, odpowiednio podzielony wóz i plik *txd i *dff , napisz mi na gg: 2225699

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności