Skocz do zawartości

3dsmax 5 pod win 98


blood_brother

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest wogole mozliwe uruchomienie maxa 5 pod win 98, nie wazne czy bedzie stabilny czy nie???? Bo jak go instaluje to wszystko jest ok puki nie zaczne go uruchamiac. Uruchamiam go i w momencie kiedy ma sie pojawic to znika i go nigdzie nie ma.

 

Wiem - zainstaluj XP

 

Nie moge zainstalowac bo stary sie uparl, ze bede mogl zainstalowac dopiero gdy bede mial wiecej ramu i wiekszy dysk. Z dyskiem to sie zgodze ale nie wierze, aby XP (zwlaszcza jak sie go dobrze skonfiguruje) byl nie stabilny przy 192mB RAMu. Czyli jezeli bede mial czekac na XP to bedzie jeszcze jakies dwa, trzy miesiace czekania, a ja chce juz poznac 3dsmaxa.

 

Plizzzzzzzzzzzzzzzzz pomozcie.

 

Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czesc :)

 

co do win 98 dziala bez zadnego najmniejszego problemu . Na twojej konfiguracji nie powinno byc problemow .

 

Zmien sterownik wyswietlania na d3d

 

a chyba najwazniejsze to nowe sterowniki do twojej karty graficznej , do tego dx i powinno chodzic bez problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm z moich doswiadczen z XP wynika ze 128 MB to minimum do komfortowej pracy na 64 tez bedzie chodzil ale trzeba wylaczyc \"skorki\" i przejsc na \"normalny tryb\" ale jak powiedzialem 128 to mini (dlamnie)

 

jesli ty masz 192 MB i chesz na tym odpalac XP + Maxa to hmmm ... lepiej pozostan przy 98 i Max R4, taka jest moja oipinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ffgriever

Sorki za wskrzeszanie starszych postow, ale tez mam taki problem. Za nic nie chce mi sie odpalic 3dsmax5 pod win98. Tak samo, najpierw niby ok, a potem znika na ladowaniu pluginow (na splash screen). Mam Athlona XP 2000, 512 DDR,GF4MX440TVout, zainstalowany dx8.1 (probowalem tez na 9.0a), detonatory 44.03. Z ta sama konfiguracja chodzil bez problemu na troche nowszym tylko Me, a takze na 2000 i XP. Me nie zainstaluje bo jest dziwny (win98 chodzi kilka miesiecy i jest ok, a me po tygodniu potrzebuje reinstalu), 2000 to nie dla mnie, a na xp prawie wszystko chodzi wolniej, albo nie chodzi w ogole, nie wspominajac juz o starszych programach czy gierkach. Naprawde zalezaloby mi zeby odpalic tego 3dsmax5 na win98. 3dsm3 chodzil, 3dsm4 nie mam. Please, kazda sugestia dobra, bo wyrwalem juz sobie prawie wszystkie wlosy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ffgriever

Problem rozwiazany, wiec sie na lyso golic nie musze... chociaz nie wykluczone ze tak zrobie, mysle ze niezle bym wygladal....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności