Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: Heli


Rekomendowane odpowiedzi

Dlugo mnie nie bylo, widze do temaciku nikt nie zaglada :)

Ale w sumie i tak stracilem nadzieje...Coraz gorzej to to wyglada IMO :)

 

Moje proby zrobienia jakiegos ciekawego obrazka spezly na niczym... moj komp juz nie wydala...

Chcialem zrobic scenke w ktorej jest wrak tego pojazdu na pierwszym planie, w tle nad wzgorzami unosza sie 2 inne, reflektorami oswietlaja teren w poszukiwaniu zaginionego kolegi, oczywiscie wszystko o zmroku.. no ale i komp i program odmowili wspolpracy i nic z mojej wizji nie bedzie...

Zaczelem wiec cos tam robic innego, lzejszego... wiem, ze wyglada to beznadziejnie, ale sprobuje jeszcze cos z tego zrobic... pojazd wyzej dam, dymu troche w miescie, cos jakby palace sie domy/samochody... moje proby zrobienia pociskow lecacych w strone pojazdu tez wyszly beznadziejnie, nie wspominajac juz o cieniu... koszmar... juz nie wiem co ja mam z tym zrobic.. chyba tylko usunac....

 

ps. moze ktos wie jak sie pozbyc tego gownianego cienia? tzn jak zrobic by byl normalny a nie te kwadraty...

 

13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to wywalilem ta pustynie, zamiast tego postanowilem wlozyc pterka do hangaru, obecna scenka przedstawia pojazd zjezdzajacy do podziemnego hangaru, ostatecznie pewnie bedzie tak, ze pojazd bedzie juz w hangarze stal.

Moim zdaniem wyglada to lepiej niz latajacy nad pustynia, ale czy rzeczywiscie tak jest to juz powiecie mi Wy (mam nadzieje)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie pojazd byłby duży w rzeczywistości. Czemu zatem pokazywać go tak od góry? Pustynny krajobraz nie był zły z tym, że ujęcie było nieciekawe. Co Ty na to, żeby go umieścić w środku akcji, wystrzeliwującego rakiety, jednak kamera ujmująca go byłaby widocznie niżej niż sam pojazd. Ten z kolei byłby pochylony do przodu. Pokazałbyś detal i zmiażdzył obserwatora jego wielkością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zrobic akcje, zrobic jeszcze mant kilka, cos ala UT2004, skopiowac go jeszcze raz, rakiety, pociski, zniszczenie.. ale nie moge, probowalem 3 razy skopiowac pojazd i za kazdym razem max sie wieszal lub caly komputer :/

Od dolu straciloby sie widok na gore i tyl, ale moze jeszcze cos z tym zrobie... Dziekuje za uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

a jakbys go zostawil nad pustynia tylko starujacego do akcji? wiesz, takie filmowe ujecie, lekko z dolu, odlatujacy statek wzbijacjacy tumany kurzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreska, pomysl dobry, ale chyba juz na to kapke za pozno, nie chce mi sie od nowa pustyni robic :)

 

No wiec troche sie pobawilem, polaczylem kilka pomyslow i wyszlo... no wlasnie.. IMO nic ciekawego nie wyszlo... ech... beznadzieja, niedawno nabralem ochoty na to ale juz mi przeszlo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z przyczyn technicznych i osobistych zmuszony jestem zakonczyc moj udzial w bitwie, przepraszam jesli kogos zawiodlem (ciekawego kogo :P).

Nie udalomi sie zrobic tego co chcialem, ale zamieszczam to co mi sie udalo zrobic.

Innym zycze powodzenia i wysokiej pozycji.

 

Dla zainteresowanych podam, ze scenka ma jakies 1,2 miliona face'ow, renderowalo sie cos kolo 10min na scanlinie jedzac mi 230MB pamieci fizycznej i 1gb wirtualnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bojar, dzieki, milo to slyszec.

dareg, dzieki za slowa otuchy, mimo,ze niektore problemy moglbym przezwycziezyc to nie wszystkie, chocby z tego wzlgedu, ze nie mam juz maxa :) postaram sie jeszcze pobawic tym ostatnim renderem.

Mam nadzieje, ze swoja prace tez skonczysz :)

 

ciesze sie, ze moglem sie bawic w tak dostojnym gronie :)

dzieki raz jeszcze i pozdrawiam

 

ps.najprawdopodobniej bede kiedys (moze nie za tak dlugo) kontynuowal prace w WIPie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, no ja tez chcialbym zobaczyc final, wielka szkoda, tylko 1 rzecz mnie zatkala, 1,2M facesow? ? ?, zart?. hehe, cala moja scena nie ma nawet 400k, w przyszlosci radze byc bardziej roztropnym w dysponowaniu tym cennym surowcem. Dobry grafik potrafi ocenic ile facesow ma poswiecic aby model wyglaal dobrze, ale zeby nie przesadzic. Pozdraiwam i powtarzeam jeszcze raz wielka szkoda ze nie mozesz ukonczyc pracy, cu next time

PS, widzialem twoja pracke, miasto. wow robi wrazenie, zycze wiecej takich prac: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaadeeek.. gdzies na pierwszej bodajrze stronie byl link do tego...

KomiC... no niestety jedynie co mam to rnder BMP w/w obrazka bez efektu lamp.Wiecej robic nie moge z prostych powodow: brak oprogramowania (max byl na PC siedze obecnie na lapku), za slaby sprzet (nie zadziala tu plynnie MAX, a to takiej ciezkiej scenie nie wspomne), brak OSa (siedze na Linuxie, a blendera sie dopiero ucze), brak czasu (studia w miescie oddalonym o dosc spory kawalek)... takze malo czasu mam na cokolwiek niestety :(

Ale dzieki za mile slowa... co do finala.. w/w jest wlansie wersja koncowa choc nie wyglada tak jak sobie wymarzylem... przepraszam tez za spora kompresje, moj blad, jesli ktos zechce to wrzuce niespopresowana wersje na wlasny serwerek i dam linka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności