Skocz do zawartości

Pennzoil Nismo


sikham

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a co sie stalo z twoim wip\'em normalnego skyline\'a? masz zamiar wogole kiedys skonczyc tamten model?

 

co do tego modelu to calkiem niezle sie zapowiada, mam tylko wrazenie ze zderzak z przodu chyba jest zbyt plaski

 

pozdr [piwo]

[piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest \"zwykła\" wersja Skyline R34

popatrz na zdjęcia srodka jakie fajne 2 butle NOS :]

 

swego czasu robiłem ten samochód jest nawet w WIP ale jak mi dysk siadł to model poszedł :(

 

może kiedyś go zrobię heh

 

ps. do Astry dam taki eneony pod spodem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, no tak, khem, ale jakoś tak sobie przypomniałem o tym filmie i o Nissanie i poprostu musiałem pokazać ci te zdjęcia, bo tez jestem wielkim fanem tego megawozu [spox] kiedyś zrobiłem nawet nissana 200sx, ale to było jeszcze w ZModelerze (tam to dopiero było jebania [lol2] face po facie, i żadnych modyfikatorów). Może kiedyś spróbuje go zrobić w 3ds. Trzymaj się, idę spać... [ziewa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladnie, chyba jak bede robil jakis modelik samochodu to tez bede robil w czesciach, widze ze lepiej wychodza autka :D

 

Daj lakier i bedzie okey czy bedziesz moze jakies reklamy dawal????

 

Edit: Ps. Sory ze nie na temat ale czy chcieli byscie miec taka limusynke ???? :D:D:D :

 

29.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaa !!!! masz Gran Turismo 3 ?????? jak ja ci zazdroszczę !! [urwanie glowy] ja moge się raczyć tylko dwójką na emulatorze [lol2] zgadnij, czym najczęściej jeżdżę [spox] Skyline rulessssss !!!! P.S. szykuje się już GT 4, ale cholera wie kiedy wyjdzie... z resztą i tak se nie pogram :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

nie no tak pytalem, bo kiedys mialem linka do tutka z ta fura ale mialem formata i sie zagubil, a przypomnial mi sie jak zobaczylem twoja maske. a tak na marginesie to GT4 calkiem niezle na screenach wyglada, nie duzo juz do zawalu brakuje :D

 

pozdro [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na spojler to to dobry spojler :D ja się wkopałem z tymi splajnami u siebie i zanim cokolwiek zrobię to miesiąc minie... a ty zapierdzielasz jak struś pędziwiatr [lol2] przy takim tępie to pewnie już pojutrze zaczniesz go teksturować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

nie zebym sie czepial ale troche tu mozesz poprawic, bo chyba tak nie powinno byc.. minimalnie ale zawsze :D

 

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności