Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Terran Siege Tank


Segal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

to mój drugi wip. Pierwszego nie dane mi było skończyć. Może ktoś widział tamtą Nokie 7250i. Porzuciłem tamten projekt ponieważ już na początku wszystko zawaliłem( ustawienie boxa z referką, za duże chamfery i kilka innych) i nie miałem już cierpliwości robić od nowa. Ten projekt też może nie doczekać sie finału ale zrobie co w mojej mocy żeby jednak tym razem dotrwać do końca. Zyczcie mi powodzenia.

 

Co to TST chyba każdy wie.

Narazie wieżyczka ( jeszcze nie skończona):

terransiedgetank011qs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeszcze jedna ważna rzecz:

 

Mam v-raya (FREE) jak widać, komenda na pokazywanie ilości pirimitivesów jest %primitives ( %primitiwes też próbowałem) ale w podpisie nie pokazuje ilości tylko ten napis %pri... czyli tak jakby ta komenda nie istniała.

Czy tam czeba coś jeszcze ustawiać zeby pokazało ilość??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym włąśnie problem, mam jedną referkę, która nie do końca przedstawia TST. Zamiast kwadratowego przodu jest taki strasznie owalny. Jednym słowem - brzydki. Z tej referki biorę tylko niewielką pomoc, a opieram się raczej na własnym pomyśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Segal, co do luf to jeszcze moge sie zgodzic acz masz tam pozniej ladne przejscie ale jak chcesz. A trojkaty edytuj, zmniejszysz ilosc poly, ulatwisz sobie teksturowanie i plepszysz efekt. Przeciez to jest 5 minut roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności