Skocz do zawartości

Ciekawe ... niezła aukcja, coś dla modemowców


ramzess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

coś dla modemowców , Hardware , tutoriale do wielu programów graficznych

 

co to ma ze soba wspolnego?! + jeszcze do tego 2 te same watki.....

 

EDIT: modemowcy odpadaja ze wzgledu na - "Tutoriale można ściągnąć z internetu za darmo" huhahy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moj trzeci post jak sie nie myle, tzn kiedys pisalem juz jakies, ale je zezarlo. Napislame 2 bo nie wiedzialem gdzie to dac... jak ktores gdzies nie pasuje to skasujcie, bylem na tym forum kolo roku temu i atmosfera byla milsza...

 

Pozdrawiam

David

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wtedy jeszcze mnie nie bylo:D.... irytuje fakt ze piszesz "pisałem do koleseia i lista jest długa" a jest to Twoja aukcja (przynajmniej tak mi sie wydaje, bo normalnie bym nie zakladal watku bo jakas aukcja jest z tutkami, na allegro tego pelno (swoja droga kupilem kiedys tutek do flash mx i jestem zadowolony:))

 

Ps. chyba wiem czemu Ci zniknely te posty;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. chyba wiem czemu Ci zniknely te posty;P

 

?? nie rozumiem.

qrde, sam kiedyś uczyłem sie w 3d, to bylo jakieś 1,5 -2 lata temu, wtedy szukałem takich rzeczy, jechałem na modemi - zresztą do dzisiaj jade.

Stwierdziłem że wystawie kolesia na forum które z mojej strony przykryło sie już kurzem. Piszę co znalazlem, z nadzieją że komuś to pomoże a wy na mnie najeżdżacie że reklama, że to, że tamto, że po co 2 wątki.

 

A po to żeby ktoś kto potrzebuje mógł sobie kupić, a jesli bylaby to moja aukcja, to wybaczcie, ale mam swój honor i nie reklamowalbym sie w ten sposob zeby zarobi marne pare groszy - nie obrazając tego sprzedającego na allegro.

 

Pozdrawiam i dziękuję za miłe przywitanie po latach

David

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności