Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Wyswietlacz na stojaku?:P


SimeN

Rekomendowane odpowiedzi

Robie sobie na spokojnie element 3d do mojej stronki, dlatego nie ma wymyslnej nazwy. To oczywiscie, jeszcze nie koniec modelowania :) Jednak, zeby sie nie spalic przy nim, zaczalem dodawac teksturki. I pewnie zauwazycie, ze jedna noga od stojaka (ta pierwsza) jest podobna w pewien sposob do aluminium, a pozostale juz wygladaja na plastik :) Na razie nie wiem ajk poradzic sobie z tym problemem. Pewnie gdybym go przekrecil to byloby dobrze, ale znow tylko z jedna noga. Obiekt bedzie animowany. Projekt nie moj, upatrzone w necie :P

 

Ponizej render i siatka (mam nadzieje, ze nie za male :) )

r4.jpg

r4_lattice.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Znowu będę marudził :)

 

Mama nadzieję że masz już obmyślany cały koncept stronki, bo jeżeli dobrze wkomponujesz ten model w całość i ładnie zanimujesz to może być nieźle. Co do projektu to ja bym zrobił prostszą, bardziej minimalistyczną formę, bez zbędnych bajerów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamillM> moze to przez glow'a od wyswietlacza, sprobuje bez niego, moze wyjdzie wyrazniej :)

RA> [;

Vorek> koncept stronki jest, bo sie napatrzylem na taka jedna ;] i chcialbym osiagnac podobny efekt, a ze z flash'em bede troche bardziej zaczynal, to na razie sie wzoruje :) Jesli bedzie on zajmowal 1/3 strony to ujmowanie mu szczegolow, moze nie wyjsc na dobre.

Dzieki za komenty i czekam na nastepne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o ujmowanie szczegółów tylko o zrobienie takiej formy która i bez nich będzie wyglądała estetycznie i ładnie, sam projektowaniem takich rzeczy się nie zajmuje i wiem że to nie jest takie proste ale mimo wszystko, warto spróbować :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności