Skocz do zawartości

kurtka męska


Pablonardo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kurcze nigdy niewyrażałem sie w kwestiach mody! I niewiem czy bede mógł ci w czymkolwiem pomóc, ale mam take pytanie: Ta kurtka z czego jest zroboina, ze skóry, jakiegoś przeciwdeszczowego materiału czy z czego??

To tyle jeśli chodzi o pytania. W sumie projekt jest niezły ale prawde żecz mówiąc troche przeciętny. Nie żebym sie czepiał poprostu na taki mi wygląda.

Za to koleś który ma na sobie tą kurtke ma wymowną mine :D

Hejka Dude!

P.S. Pewnie jest tak jak napisałem u gury i w niczym ci niepomogłem ale spróbować zawsze warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a ten model chyba nie jest proporcjonalny...

 

Mom zdaniem ocenianie modelu jest troche nie na temat. Fakt jest troche nie propolcionalny ale nie o model tu chodzi. Faktem jest że wątek nazywa się "kurtka męska" a nie "narysowałem sobie kolesia z kurtką" i ocenianie modelu w tym wątku nasówa mi na myśl pewne stare przysłowie "ludzie nie mający nic do powiedzenia niech nie ubierają tego w słowa" To tyle na temat modelu. Przejdzmy do nowego kroju kurtki.

A więc, kurtka zyskała nowy bardziej nowoczesny krój jak na moje oko (a że mam tylko jedno dobrze działające to już szczegół), te szycia na "korpusie" dobrze współgrają z całością. A co do materiału, też wyobrarzałem sobie tą kurteczkę w skórce :D (sam niewiem czemu). Mam jeszcze jedno ale co do koloru, ja bym użył bardiej ciemniejszego i troche jaskrawszego, ale to kwestia gutsu, kto co lubi! co nie! I chyba tyle co mam do powiedzenia na temat KURTKI. Pozdro i powodzenia w dalszym projektowaniu.

 

P.S. Musze przyznać że pierwszy raz widze posta dotyczącego mody na tym forum, niemówie że to źle, poprostu orginalne! Keep working Dude :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ludzie nie mający nic do powiedzenia niech nie ubierają tego w słowa"

 

te słowa powinni powiesić w szłotej ramce nad całym naszym pięknym forum......;) dzięki za komenty to moja pierwsza próba zaprojektowania ubrania, więc każda rada jest cenna, zwłaszcza odnoście ubrań które próbuje przedstawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mom zdaniem ocenianie modelu jest troche nie na temat. Fakt jest troche nie propolcionalny ale nie o model tu chodzi. Faktem jest że wątek nazywa się "kurtka męska" a nie "narysowałem sobie kolesia z kurtką" i ocenianie modelu w tym wątku nasówa mi na myśl pewne stare przysłowie "ludzie nie mający nic do powiedzenia niech nie ubierają tego w słowa" To tyle na temat modelu.

 

ale Morton mądroscią zaleciałeś że szkoda gadać. Skoro chlopiec rysuje kurtke to chyba nie na wielbłąda a na człowieka więc powinien narysować człowieka :P Zwazywszy ze napisał kurtka MĘSKA a tam wg. proporcji wyszedł krasnal albo chłopiec.

 

P.S. Nie to zebym był przez Mortona przeciw Twojemu projektowi Pablonardo. Uwaga Morton wypowiem sie na temat kurtki :P Sama w sobie nie wyroznia sie niczym nadzwyczajnym.. nawet nie czuc struktury kurtki, faktury materiału. Ta nowa podszewka nie wiem z czego jest nawet to kilka plam... Ale pewnie cenniejsze uwagi daje Ci Morton :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...ma tylko jedną kieszeń i to w środku więc jakoś średnio funkcjonalna....wyglądem się też niczym nie wybija...zielona kurtka...koniec.

 

Po rysunku cięzko określić z jakiego materiału jest zrobiona..równie dobrze może to być koszula z kołnieżykiem..moze jakiś napis..albo fajosko wpasowane logo...explozja kolorów albo wyczesanych motywów graficznych....bo ta kurtka to taka na razie za czasów PRLu:/ (nudna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co fakt to fakt kurtka nie jest przedstawiona nadzwyczajnie, ale jakoś siętym szczególnie nie przejmuje następna będzie lepsza:)... co do proporcji ciałą Ebor to są one złe, ale jak wcześniej było pisane są one w tym przypadku mało ważne...hehe Pa6lo żywe kolorki i wogóle, to raczej nie na gościa co ma 35 - 50 lat:p...

P.S. każda uwaga jest ważna...ale tylko od nas zależy czy bedzie wykożystana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Morton mądroscią zaleciałeś że szkoda gadać. Skoro chlopiec rysuje kurtke to chyba nie na wielbłąda a na człowieka więc powinien narysować człowieka :P Zwazywszy ze napisał kurtka MĘSKA a tam wg. proporcji wyszedł krasnal albo chłopiec.

 

P.S. Nie to zebym był przez Mortona przeciw Twojemu projektowi Pablonardo. Uwaga Morton wypowiem sie na temat kurtki :P Sama w sobie nie wyroznia sie niczym nadzwyczajnym.. nawet nie czuc struktury kurtki, faktury materiału. Ta nowa podszewka nie wiem z czego jest nawet to kilka plam... Ale pewnie cenniejsze uwagi daje Ci Morton :P

 

Po pierwsze:

Jak byś się chociaż troche wysilił Ebor to zauważyłbyś że mój nik to MORTOM a nie morton – morton to ty jesteś ze słomą w gaciach i butach :P widocznie musisz się wrócić do podstawówki i nauczyć się dobrze czytać!! Bo jak do tej pory słabo ci to idzie ;)

 

Po drugie:

Łaski mi nie robisz że wypowiadasz sie na forum, a tym bardziej że wypowiadasz sie NA TEMAT. I to pozostawię bez komentarza bo na ten temat wypowiedziałem się w poprzednim poście.

 

ale Morton mądroscią zaleciałeś że szkoda gadać
– mądrością którą ty nigdy nie zdobędziesz synku. Bo jak na razie to słabo z tym u ciebie. I powiem więcej żeby cię nie zawieść obdaruje cie następną MONDROŚCIĄ (przeczytaj dwa a nawet trzy razy dla pewności że dobrze przeczytałeś): BUROKÓW JEST JAK KRZOKÓW. Ja ten temat zamykam i nie zamierzam odpowiadać na następne Twoje posty bo widzę że z dzieciakiem który czytać sie jeszcze dobrze nie nauczył nie bede gadać(a tym bardziej pisać).

 

A teraz w końcu wypowiem sie na temat kurtki:

A więc, widze że dodałeś nowy kolor do kurteczki :) very good to wygląda. Zróżnicowanie kolorów wpłynęło dodatnio na kurteczkę. A co do samej podszewki to niema zbytnio co pisać. Podszewka jak każda inna. Ale w sumie to kurtka nie scyzoryk nie musi być multimedialna :P

 

P.S.

Ebor jeśli doszedłeś do tego miejsca to: po 1-rwsze GRATULUJE, po drugie wróć sie na początek i przeczytaj to jeszcze raz (ze słownikiem od języka polskiego żeby wszystko dobrze zrozumieć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:

Jak byś się chociaż troche wysilił Ebor to zauważyłbyś że mój nik to MORTOM a nie morton – morton to ty jesteś ze słomą w gaciach i butach

 

Łaski mi nie robisz że wypowiadasz sie na forum, a tym bardziej że wypowiadasz sie NA TEMAT. I to pozostawię bez komentarza bo na ten temat wypowiedziałem się w poprzednim poście.

 

BUROKÓW JEST JAK KRZOKÓW.

 

Chlopie wez Ty sie odpier... te wszystkie twoje wypowiedzi swiadczą tylko o Twojej "Lepperowskiej" inteligencji co słowo to swoje podwórko jako przykad tu przywołujesz a mianowicie WIEŚ :P

 

A wypowiedziałem sie o kurtce do Paplonardo a nie do ciebie wiesniaku MortoN . Ty jak juz takie super profesjonalne rady tu strzelasz Pablonardowi to z szacunku do niego nie zasmiecalbys mu wątku tymi plytkimi wypowiedziami.

 

przepraszam Pablonardo ze akurat tutaj musiałem napisać o mortoNie ale sam sprowokował.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pa6lo ma racje chłopaki, ten spór jest nie warty tyle nerwów, to tylko kurtka poanowie...co do komentarzy do wziaołem do serca jedne jak i drógie i myśle ze kwestie ich funkcjonalności powinniście obydwoje zostawić mnie...nie ma się co żoładkować...nie warto!...życze obydwu panom spokojnego dnia i płodnej wyobraźni...pozdrawiam...będzie dobrze chłopaki:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności