Skocz do zawartości

nie odswieza mi materialu/ textury gdy zmieniam ją na bieżąco w PSie


Gadon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problemik- mam nalozoną texturke/material na obiekt i na bieząco zmieniam go w photoshopie. i jesli przelaczam sie do okna 3dmaxa i wybieram szybki render to niestety texturka pozostaje stara, nie zmieniona (oczywiscie nazwa texturki caly czas pozostaje taka sama) :( za kazdym razem musze otwierac edytor materialow i otworzyc nową texturke..

 

mozna to jakos zautomatyzowac? tak zeby po prostu podczas szybkiego rendera pobierał już tą nową, zmienioną texture?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nie trzeba klikać reload, u mnie odświerza na bieżąco oczywiście po zapisaniu w ps. trzeba tylko lekko poruszyć obrazem. Jak u ciebie nie działa to może być też wina sterowników. U mnie czasami model się strasznie kaszani robi się zupełna sieczka (ciężko ten widok nawet opisać) muszę go wtedy ukryć i odkryć i wszystko jest OK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacry - chyba cos w tym jest co piszesz... bo okolo tydzien temu robilem w maxie ...i mialem to samo ze samo automatycznie sie reload materialu robil jak poruszylem obiektem troche...a teraz nie moge nic.... musze wejsc do edytora materialow i wybrac ten sam material...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności