Skocz do zawartości

Obłości, w czym najlepiej?


happyluke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeszcze jedno dodatkowe pytanko. W Cadzie poruszam się całkiem sprawnie. Modeluje ktoś z Was obiekty w Cadzie a następnie eksportuje je do 3d?

 

Nie chodzi mi o to jak importować pliki cadoskie, bo to już umiem, tylko o to, czy nie szybciej będzie tworzyć jednak w 3d - oczywiście po opanowaniu jego arkan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli autocada? Jeżeli tak, to zawsze się zastanawiałem kto się odważył wymodelować chevroleta (był taki w przykładach) w tym programie. Osobiście uważam, że max jest jednak lepiej do tego przystosowany. Można wykorzystać oczwyiście rysunki z cada jako coś w rodzaju podkładu ale sam modeling jednak w maxie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko rozbija się o ten modeling. W AutoCadzie to mam tak - klikam punkt przeciągam, wpisuję długość i jest prosta. W 3d studio jakoś się nie moge przestawić na rysowanie precyzyjne. Lustra i inne pierdułki działają jakby były przeciwko mnie. Ale nic to powoli powoli i jakoś się do 3d przyzwyczaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cadowskich rozwiazan to w maxie nie znajdziesz :) a jak chcesz rzeczy codziennego uzytku i to z duza dokladnoscia i oblych no to jedunie dalej cad ale nie auto tylko programy do designu z mozliwosciami surfacingu takie jak rhino, alias Studio tools, ICEM style czy SolidThinking moze nie jest latwo na poczatku oblych rzeczy robic ale z czasem techniki przybywa i zaczyna wychodzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności