Skocz do zawartości

VIP - android


Edi

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, więc postanowiłem sobie tak moocno, że w końcu skończę jakąś prackę. dlatego daję to jako VIP, żebyście mi kopa dali do robty i wyśmiali jak nie skończę. Może to mi da motywację wystarczającą.

 

Obrazek docelowo ma pójść na tapetę. Ma to być kobieta-android, ale bez gadżetów typu super hiper giwera czy takie tam. Ot taka blaszana panna stoi i przeciąga się.

 

Przy zarysie postaci (jakieś pierwsze 3 minuty malowania) wspierałem się referką dla złapania proporcji. Reszta to już czysta fantazja.

 

Postaram się szybko dawać updejty.

Z góry dzięki za komentarze.

 

vip1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i pierwszy updejcik póki wena jako tako trzyma.

Podkolorowany pierwszy plan trochę. Następny krok to oczyszczenie tego szkicu i dodanie detali.

 

Zmieniam też załącznik w pierwszym poście by postępy były widoczne od razu na miniaturce.

 

vip2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu "ona" nie ma drugiej ręki?? :P

A co do postaci, to spróbuj zaznaczyć że ona ma miednice bo narazie wyszło na to że druga noga wyrasta z pierwszej :) ręka tez jakoś z niczego wyrasta z tłowia., Wygląda to tak jak by ręka była ucięta w obojczyku i przyklejona do tłowia.

Ale co ja sie znam ja nawet Tablecika nie mam ;(

Pozdrowienia - i nie przejmuj sie bedzie lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortom - z tą miednicą święta racja. Nie wiem jak mogłem nie zauważyć :) Zmienię to.

 

A co obrazka to mocno go przeczyściłem i pozbyłem się nóg. Zrobię je od nowa.

Z części pancerza na klatce piersiowej nie jestem jeszcze zadowolny więc nie jest jeszcze skończona na 100%.

 

Aaa... chętnie przeczytałbym jakieś sugestie dotyczące twarzy. Jaki powinna mieć wyraz? Dać jej oczy? Może zrobić je ciemnie i puste?

Mam swoją koncepcję, ale może ktoś zaproponuje coś ciekawego.

 

vip3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje :

1. - twarz manekina,bez emocji,jak robocop,jak ten z "to ja robot" połączoną z wampirzą bladościa skóry tak aby twarz była najjasniejsza i kontrastowa jednocześnie,

2. - szaloną twarz z efektem spięcia w oczach (takie małe pioruny kuliste)

 

fajnie sie pracka rozwija :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edi jak to zobaczyłem to mnie zatkało. Metamorfoza kompletna. PANI ROBOT :) wygląda teraz naprawde ładnie.

Ale (wiem, wiem jestem upierdliwcem)

ta rączka która jest za głową wydaje się z lekka płaska.

Po za tym zapowiada się ciekawy obrazek. Pozdrawiam i życze owocnej pracy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff... znalazłem ten dawno zapomniany wątek i wrzucam ostatni updejt :)

Szybko mi poszło, nie? Ale się sprężyłem i skończyłem wreszcie i jestem z siebie dumny bo nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło :)

To miała być i jest tapetka, więc jest w 1024x768 i zostawiłem trochę miejsca na ikonki.

Ściągajcie do woli, jak się komuś spodoba.

 

A oto i omawiana tapetka:

 

robo_final.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm szkoda ze koniec :(, bo mogla byc z tego naprade niezla praca, jak dla mnie zbyt spokojne kolory i kreska we "wlosach" wecej odblaskow twardym brushem i tak samo ja obudowie jakies refleksy... mam pytanko moglbym sprobowac sie pobawic z tym picem ??:) pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności