Skocz do zawartości

normal map "error".


kurt_hectic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja tez cie nie rozumiem - napisz jasniej o co chodzi - gdzie pstrykasz, jaki to soft...

 

staraj sie uzywac mowy bardziej zrozumialej i nie dziw sie ze nikt ci nic sensownego nie pisze jesli twoja wypowiedz tylko troche wyrasta ponad beukot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurt ja sie nie znam, serio... ale po twojej wypowiedzi to za chiny ludowe nie idzie zaczaic o co ty w ogole sie pytasz. tu cos wlaczyles etc. jaki to jest error? nie wiem, ale mi czlowiekowi ktory nie zna sie na tym trudno jest zrozumiec/wynioskowac logicznie twoja wypowiedz...pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie wiem o co wam chodzi :( ... widzicie jpg?. na nim jest siatka... nie powinno jej byc. reasumujac ona jest tez widoczna na modelu poniewaz jest zapisana jako textura, probowalem importowac, exportowac, cuda robic ale nic :( . doszedlem tylko, ze to cos z low poly modelem, kur....2 DNI SIE Z TYM MORDUJE!!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> to sie do nich przeprowadzisz ? ;]

 

ja tylko dodam ze tez nic tu nie rozumiem ... pod faktem ze jest juz nas kilku wnioskuje ze to z tobą jest cos nie tak ;]

 

--edit--

 

aaa teraz rozumiem

 

tam fajnie to opisales ze wypalales w maxie ;] przeczytaj to wszystko raz jeszcze i powiedz nam gdize jest napisane jak i gdize to robiles ? ;] ja do tąd myslalem ze to wypiek z zbrusha ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności