Skocz do zawartości

lustro!


mar14wawa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Acha. ale o co chodzi z tym wrzuc material na obiekt i gotowe..?? Jaki materiał??

 

eh ... to nie ma sensu ...

 

czytales jakies tutoriale ?

 

jak kupujesz np. wysokiej klasy sprzet audio to czytasz instrukcje ?

 

przestan zadawac pytania z podstaw i sam zacznij cos robic ,

 

w necie jest mnustwo materialow szkoleniowych do 3d maxa ... i od tego zacznij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przydalo by sie zalozyc oddzielne forum dla kompletnie poczatkujacych :/ i tylko najwytrwalsi by odpowiadali tam na pytania bo widze ze jest mnustwo takich pytan a forumowiczom z dluzszym stazem nie chce sie juz na te pytania odpowadac :/ .. wrecz ich one denerwuja ;)

 

A ostatnio jest jakas moda na niekozystanie z helpa ;)

 

ps : za wszystkie bledy przepraszam ale jestem dyslektykiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przydalo by sie zalozyc oddzielne forum dla kompletnie poczatkujacych :/ i tylko najwytrwalsi by odpowiadali tam na pytania bo widze ze jest mnustwo takich pytan a forumowiczom z dluzszym stazem nie chce sie juz na te pytania odpowadac :/ .. wrecz ich one denerwuja ;)

 

A ostatnio jest jakas moda na niekozystanie z helpa ;)

 

ps : za wszystkie bledy przepraszam ale jestem dyslektykiem :P

 

Co do dodatkowego działu to popieram (sam jestem początkujący :) ) ale z tym helpem akurat w tym przypadku się nie zgodze, sam szukałem w nim informacji o tym jak stworzyć lustro, wpisanie mirror dalo wynik ale modyfikatora, dopiero zmodyfikowanie butelki z maxowego tutka pozwolilo mi na zorientowanie sie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucanie textury i material to o ile sie nie myle nie modeling. ehh robisz tak: bierzesz obiekt, ktory ma byc lustrem, zaznaczasz poligony, ktore maja byc szklem, wciskasz magiczny klawisz "M" bierzesz pierwsza lepsza kuleczke, klikasz standard i zmieniasz na architektual. tam z user defain zmieniasz na mirror i zrobione. jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kakrotto13->o ile dobrze pamietam to help zawsze parzyl w lapki :)

 

mar14wawa->jesli chodzi o lustro-"Chciałbym zrobić lustro w łazience. Jak to zrobic?????"

Z tego co wiem to lazienka nie jest najlepszym miejscem na wykonanie lustra.chalas itp ;)

 

No ale jesli chodzi ci o zwykla powierzchnie odbijajaca otaczajaca swiat( czyli lustra - z def) to (znow wracajac do tej lazienki) posluzyl bym sie na twoim miejscu zwyklym kafelkiem lazienkowym. Taka ceramika podczas polerowania(np drobinkami piasku ;) powinna nabrac odpowiednich wlasciowsci(o ile ich jeszcze nie posiada). NIE OCZEKIWAL BYM JEDNAK nadzwyczajnych rezultatow. Jesli nie masz prawdziwego zapalu - to proponuje udac sie do sklepu i poprostu kupic takowe(lustro) a nastepnie wstawic je do lazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności