Skocz do zawartości

pojazd 3d: Skoda Octavia


eSHaDeWu

Rekomendowane odpowiedzi

mój pierwszy poważny i skończony projekt, zaczęty 2 tygodnie temu, przebieg prac można znaleźć tutaj, wykonanie - 3ds max 6 i mental ray

 

skodaoctavia65bw.jpg

 

jest kilka rażących niedociągnięć - krzywizny w górnych rogach przedniej szyby, brzydki materiał lamp, felgi, lusterka - niczego nie będę zmieniać, ale jak tylko wypatrzycie cokolwiek ponadto, walcie śmiało - przyda mi się na przyszłość, przy następnym samochodzie.

 

dzięki wszystkim za zainteresowanie wipem i - z góry - za wszelkie uwagi

 

pozdrawiam

 

Edit: no cóż skoro jest tak tragicznie to wracam do wipa (link powyżej) byłbym wdzięczny za jakieś konkretne wskazówki. mam nadzieję w ciągu paru dni wrzucić tu ostateczną wersję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam!!

pokaz szary render(czyli bez materialow) i siatke

a teraz na temat--> render koszmarny tragiczny itp. :D kolory wogole nie tego lakier tez poprobuj z hdri i cwicz materialy :)

a jesli chodzi o model to tez widac krzywizny ale jak mi sie wydaje uczysz sie wiec zycze powodzenia w dalszej nauce

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe po co piszecie zeby poprawial?..przeciez chlopak pisze ze to jego 1 model tak na powaznie i nie ma zamiaru juz go popraiwac:p...z tego wyciagnie wnioski napewno kolejny bedzie lepszy..ale napewno postaraj sie nastepnym razem zrobic lepszy render...i lakier...przejzyj sobie tutki namaxie..byl tam jeden z ustawieniami dosc ladnych cieni w mentalu...bodajze byl to tutek jak zrobic stolik...wiec zycze powodzenia i rozowju

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności