Skocz do zawartości

[scena] "śmiertelna gra"


kreed

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. to jest moja kolejna praca(3) nad która pracuje ;)

 

Tytuł „śmiertelna gra”.

 

Scena ma przedstawiać pokój w którym rozgrywała się partia gry w karty.

 

Na głównym planie ma znajdować się stolik a na nim: karty(to jest oczywiste ;]), buteleczka łiskacza lob innej vodki. Kilka szklanek, kieliszków (ogólnie szkła), jakieś żetony, pieniądze i to co sprawia ze scena nazywa się tak to bron.

 

Jacyś goście grali w karty i któremuś popuściły nerwy to sobie postrzelał(dlatego drzwi sa otwarte bo uciekł).

 

To jest ogólny zarys sceny.

 

i

 

mam kilka problemów z modelowanie m i liczę na to ze mi pomożecie „o bogowie 3D” :D

 

na razie nie mam za wiele czasu wiec jutro wezmę opisze o co mi chodzi a na razie zrobiłem tylko tyle(nie śmiać się!!!)w 3d jestem kiep :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie. oknem nikt nieuciekal ale ludzika bylo goraco (emocjonujaca gra - pelna napiecia;]) wiec je otworzyli

a grzejnika niebedzie zabardzo widac bo mam zamiar zrobic zaslonki i firanke(choc jutro zamieszcze pytakko i renderka co do tego modelu-problemik :]) a i w pokoju bedzie panowal polmrok(bedzei glowne sciatlo nad stolikiem, wpadajace przez drzwi moze jakas lampka na scianie)

nad wieszakiem jeszcze popracuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie sie zapowiada:)ale mam pare pytan.np:czy w scenie beda wystepowac postacie,bo raczej tego nie uscisliles,jesli tak a nawet jesli nie to polecam zmienic kadr(i ile to co jest to jest kadr koncowy),pozatym sufit troszke niski jest i chyba proporcje obiektow jakes takie dziwne sie wydaja(grube drzwi)pozatym scene przydalobysie troszke bardziej zagracic zeby zrobic fajny klimacik:)moze jakis polmrok,pomieszczenie zadymione...powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak wy robicie wnetrza? dokladnie chodzi mi o sciany

 

Ja nie wiem czy to dobra technika, ale osobiscie od pewnego czasu robie sobie boxa i do niego wchodze :) ... no i oczywiście jak trzeba to modyfikuje boxa ... gdzieś na jakimś tutku zobaczyłem, że autor poleca taką metodę ... i w sumie mi się spodobała ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szogunn-poprawilem (SA) - bedzie?

 

hunter-ok zrobilem jak pisales

stworzylem boxa i gdy do niego wchodze(umieszczam tam jakas bryle oraz oswietlenie, nadalem tez textury) i gdy renderuje to nie widac jego scianek(w normalnym widoku tez)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

hunter-ok zrobilem jak pisales

[...]

 

 

czekaj ... zaraz się zdenerwuje ... już :P ...

 

[...]

 

 

stworzylem boxa i gdy do niego wchodze(umieszczam tam jakas bryle oraz oswietlenie, nadalem tez textury) i gdy renderuje to nie widac jego scianek(w normalnym widoku tez)

 

2-sided? :P - w ustawieniach rendera i w oknach ... jest jeszcze taki modyfikator, ale zapomniałem jak się nazywał a do maxia chwilowo nie mam dostępu ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszeczkę proporcje zmaszczone, oświetlenie jeszcze nie to,

narazie to prosił bym o komentarze dotyczące buteleczki i szklaneczek(2 rodzaje bo nie wiem która wybrać-a może zrobić jeszcze inna)

i mam takie pytanie bo chciałbym zrobić zasłonkę która powiewa na wietrze, mam plugin simcloth cos go umiem obslugiwac ale nie wiem jak "przyczepić" zasłonkę do karnisza by powiewała a nie odlatywała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczalem modelowac pistolecik do sceny i mam pytanie dotyczace modelowania

 

model (narazie raczka-powoli uczymy sie) robie przez zageszczenie siatki(editable poly) i tu mam pytanie czy cala bron robic z jednej bryly czy moze wymodelowac poszczegolne elementy i potem je polaczyc?

moje pytanie wynika z tego ze modeluje moj 1 model tak skomplikowany (jak dla mnie) za pomoca tej techniki

 

ps. bledy w siateczce widze i poprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności