Skocz do zawartości

Problem z Siatka


sqN

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z dostosowaniem siatki teren, zeby po zblizeniu miala male piksele, dzieki czemu byla dobra grafika, a przy ostawieniu segmentow 50x50 max w point Surf nie da sie tego zrobic, tak ze potrzebuje pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to ja jestem amatorem i nie wiem jak sie to pr0 nazywa i nie gadam od rzeczy, chodzi mi o to ze siatka terenu, ktorego chce stworzyc ma malo segmentow i w celu nalozenia na nia jakiejs tekstury bedzie ona miala slaba grafike- po zblizeniu, dlatego prosze o jakis uproszczony sposob w jakim mozna zrobic mape terenu, dla ktorego po zblizeniu bedzie dobra grafika- poniewaz mam zrobic kilka ujec z widoku czlowieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie to zgodze sie tylko Ciezko mi znalesc tekstury typu 2400x1800 albo wieksze

 

I jeszcze mam problem, jest jakis sposob na to zeby skopiowac dany przedmiot kilkadziesiat razy automatycznie, bo recznie to jest okropnie dluga i meczaca robota ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT:

 

Tymek - Nie!!!

Ale spróbuj zrobić kilka róźnych

 

Zrób kogo? co? - jak najbardziej

zrób kilka różnych kogo? co? - nie bardzo

Example:

zrób samochody (kogo? co?) - good

zrób kilka różnych samochody (biernik) - wrong

zrób kilka różnych samochodów (dopełniacz) - good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale klutnia panowie mam jeszcze jeden problem poniewaz po nalozeniu tego scattera na trawe robi mi sie jej duzo, ale te kopie nie przyjmuja tekstury trawy ktora kopiuja i zamiast zielone to sa szare- standardowe pomoze mi ktos ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności