Skocz do zawartości

Animacja logo


mr.funky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chce zabrac sie za animacje logo.. Mam juz jako taki pomysl: Zrobie bipeda ktory bedzie albo ciagnal wozek z logo ( czyli praktycznie napisem w 3d ) albo go pchal z tylu. Tylko nie wiem w jakim otoczeniu to zrobic zabardzo.... Czy poprostu na czarnym tle i jakiejs "posadzce" niknacej w ciemnosciach? Jezeli macie jakies cekawe pomysly to piszcie.

 

Aha - zapomnialem dodac -> nie bede podkladal zadnego "ciala" pod bipeda.. Chce zeby byl to sam szkielecik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Musze pokombinowac jak to zrobic.. Narazie nie mam troche czasu - mature i takie tam pierdoly mam ostatnio na glowie :P Ale wazne zeby miec co robic podczas najdluzszych wakacji w zyciu :) Tak sobie myslalem - na czym mial by ten napis wjechac.. Biped moze go ciagnac na wielkiej deskorolce, jakiejs platformie albo takim wozku jak w np. biedronce ;) Biale tlo raczej odpada bo napis-logo z zalozenia jest bialy wiec nie byloby kontrastu... No chyba ze zmienie jego kolor. Tak wogole.. Znacie jakies ciekawe pluginy wspomagajace animacje bipeda? Mialem kiedys cos takiego tylko zapomnialem jak sie nazywalo... W tutorialowej scenie dali 3 sekundowa sekwencje chodzacego szkieletu i wygladalo calkiem fajnie. Ja musialbym to jedynie zmodyfikowac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności