Skocz do zawartości

Model 3D:krótki miecz rzymskiego legionisty


P4VV37

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hihihi jestes juz drugą osobą ktorej odpowiem na pytanie o c + alt :) nie wychodzi ci "ć" bo prawdopodobnie zainstalowałes sterowniki do Radeona, a w ATI Catalyst Control Center alt + c to jeden ze skrótów klawiaturowych. po prostu wejdz w opcje skrótów w Catalyst Control i zmien ten skrót ;)

 

co do mieczyka to na razie troche mało ale sam pomysł mi sie podoba :) sam kiedys robilem legioniste ale wtedy zabrakło mi umiejetnosci zeby zrobic cokolwiek poza tarczą :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały OT:

 

hihihi jestes juz drugą osobą ktorej odpowiem na pytanie o c + alt :) nie wychodzi ci "ć" bo prawdopodobnie zainstalowałes sterowniki do Radeona, a w ATI Catalyst Control Center alt + c to jeden ze skrótów klawiaturowych. po prostu wejdz w opcje skrótów w Catalyst Control i zmien ten skrót ;)

 

Dzieki Ci, miałem ten sam problem i przypadkiem znalazłem rozwiązanie. Co dziwne nie pomaga wyłączenie skrótów klawiaturowych, trzeba po prostu ten skrot zmienić na inny.

 

Do mieczyka to jeszcze legionistę, arenę, publiczność i do tego animację z przelotem nad starozytnym Rzymem - coś jak w Gladiatorze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności